Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy magas lánynak ugye, hogy...

Egy magas lánynak ugye, hogy nehezebb párt találnia?

Figyelt kérdés
176 cm vagyok, de a jó pasik 90%-a alacsonyabb mint én, vagy olyasmi magasak. Ugye, hogy nehezebb egy magas lánynak párt találni?
2011. okt. 24. 21:21
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Szerintem kissé eltértetek a kérdéstől...

De legalább annyi kiderült, hogy ha 164 az átlagmagasság Mo.-on, akkor 175 cm igenis magasnak számít. És ha azt vesszük, hogy a férfiaknál 176 cm az átlag... akkor mégis igaza van a kérdezőnek. Mellesleg én 174-175 cm körül vagyok, és a fiúk nagyobb része a környezetemben vagy kb. olyan magas mint én, vagy csak egy pár centivel magasabb. Úghogy szerintem is nehezebb ilyen magassággal párt találni, főleg hogy nekem is sokszor alacsonyabb pasik tetszenek...

2011. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Pont most tanultam testalkatokból, hogy egy nő itthon 172 cm-től számít magasnak.
2011. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
14%
Meg is érdemlitek, hogy nincs pasitok, ha az az egyetlen baj, ha kisebb a pasi..
2011. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

Hát azért... nem tudom, mert én alacsony vagyok, de valahogy mégis megértem.


A nőnek nem lehet annyi elvárása, hogy magasabb legyen a pasi, de a pasinak lehet annyi, hogy legyen ekkora melle, ilyen alakú feneke, ennyire vékony a dereka, ilyen színű és hosszú a haja, persze legyen nagyon szép ÉS mindemellett inkább alacsonyabb legyen, mint magasabb.

2011. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
53%

jó esetben azért egy épeszű pasit is zavar, ha magasabb nála a nője...

milyen már, ha a csajnak kell lehajolnia, hogy csókot adjon a hapsijának? sztem iszonyat megalázó mindkét fél részére.


nos, én 175cm magas vagyok, eddig még mindig sikerült olyan fiúkkal komoly kapcsolatot kezdenem, akik legalább 185cm magasak voltak. :)

az alacsonyabb pasik nekem valahogy olyan érzést keltenek, mintha a "gyerekeim" lennének, szóval nem tudok rájuk férfiként nézni. sorry, ez van. nekem is vannak hátrányos külső tulajdonságaim. pl én sem nagyon tudok mit kezdeni azzal, ha valaki túl kövérnek/magasnak tart. nem jön oda ismerkedni, én meg túlteszem magam a "traumán" :)

2011. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%
Hogy a halál farkába lenne már a 170-175 cm-es csaj magas??!!! Meg mi az, hogy a legtöbb pasi alacsonyabb?? Ti hülyék vagytok??? Én nem értem, hogy ti honnan a francból vettétek ezeket az adatokat, de totál nem így van. Az átlagos emberi magasság 170 cm körül van nemtől függetlenül. Szóval ti NEM VAGYTOK MAGASAK!
2011. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
82%
195 vagyok (és 30F, és nem is ronda) én pl. örülnék egy 170-185 közötti lánynak.
2011. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
56%

23:09

Te honnan veszed, hogy a 170 nem magas?

Én pl. varrni tanultam, ott tanították, hogy 160 cm alatt alacsony, 160-172 közt átlagos, 172 felett magas egy nő.


Egyébként a magyar férfiak szerintem is alacsonyak, pedig én magam is csak 158 cm vagyok.

24/L

2011. okt. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

Olvasom a válaszokat és csak pislogok...

Ugyanis a bő baráti társaságom fiú tagjai (legyen mondjuk 20 fő) így oszlik meg magasság szerint:


176-180 - 3 fő

181-185 - 9 fő

186-190 - 5 fő

191- 3 fő


Persze ez nem tuti, de kb.-ra ez a felállás.

Ami miatt szerintem kisebbnek nézitek a fiúkat az a testtartás.

Sok fiú jár úgy, mint egy gorilla (néha én is), ami simán levon 4-5 cm-t, de akár többet is a magasságból látszatra...


22/F és 185 cm

2011. okt. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
86%

21.29: Csak hogy tudd: nagyon is magas, és nem nyávog. Te viszont nagyon alpári stíusban cseszegetsz egy embert, akit nem is imersz, igazán nem szép tőled. Nagyon irigyled, hogy magas? Tökmindegy, hogy Norvégiában mekkora az átlagmagasság, mert mi magyarok vagyunk, nem norvégok. Magyarországon az átlag női magasság 165 cm, azaz egy 170 cm-s magyar nő is magasnak számít. Én a németek között élek, akik köztudottan nem éppen alacsony növésűek, az átlag női magasság is nagyobb (167), mint a magyaroké, mégis fél-egy fejjel magasabb vagyok a legtöbb német csajnál.


És igen, igaz. Nagyon nehéz egy nagyon magas lánynak megfelelő pasit találni, mert tapasztalatom szerint a nagyon magas pasik általában (nagyon) alacsony nőkre hajtanak. Azok hajaznak a legjobban anyjucira. :) Nem csak pasit nehezebb találni egy magas lánynak, hanem nagyon sok buta ember előítéletével kell megküzdenie (mintha tehetne egy ember arról, hogy mekkorára nő!), nem beszélve arról, hogy milyen nehéz megfelelő cipőt találni.


Én azonban örülök annak, hogy magas vagyok. Ma már örülök. Sok évembe tellett, mire megbékéltem vele, hogy magas vagyok, mára elfogadtam és megtanultam örülni is annak, hogy magas vagyok. Van azért a magas-létnek előnye is, nem is kevés! :)

2011. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!