Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy magas lánynak ugye, hogy...

Egy magas lánynak ugye, hogy nehezebb párt találnia?

Figyelt kérdés
176 cm vagyok, de a jó pasik 90%-a alacsonyabb mint én, vagy olyasmi magasak. Ugye, hogy nehezebb egy magas lánynak párt találni?
2011. okt. 24. 21:21
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
01.06: rosszul tudod. Én is tudok varrni, (kötni is) és az átlag magasságot otthon 165 cm-ben, itt 168 cm-ben adják meg, mindenütt. Lásd pl. Burda. Nekem minden egyes ruhadarabomat 10 cm-vel meg kell toldalnom, hosszban.
2011. okt. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Engem nagyon idegesített mikor a tornasor elején kellett állnom, mert én voltam a legmagasabb. Ez volt óvodás korom óta és még most is magasnak számítok.

Néha kicsit idegesítő volt olyan osztályba menni ahol a pasi kisebb volt, mint én.

De mikor szerelmes lettem egy tőlem 5centivel alacsonyabb csávóba nem érdekelt a dolog. Összejöttem vele és engem nem érdekelt a dolog. Engem nem zavart, sőt ha kellett felvettem a magassarkú cipőt is melléje. De őt valamilyen szinten zavarta és vége lett a kapcsolatunknak(nemcsak ezért).

Most együtt vagyok egy 195centiméteres pasival és melléje felvehetem a magassarkút is mert így is "csak" 185cm(alapjáraton 180cm) vagyok. sokkal jobb érzés hozzábújni, magamhoz húzni az arcát, hogy meg tudjam csókolni, mint mikor le kellett hajolnom hozzá.

Így igazuk van azoknak akik a magas pasikat kedvelik, mert más az érzés.

De van erre is egy nagyon jó mondás.

Az ágyban elveszik a magasságkülönbség :) Akkor nem számít ki magasabb és ki alacsonyabb. (és a szerelemben sem számít).

2011. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

Nem ciki magasnak lenni!

A magas jó alakú nők szebbek, mint az alacsonyak, ezért is magas nők a szépségkirálynők.


Mondom én azt úgy, hogy csak 166cm vagyok ha kihúzom magam.


Amúgy a legtöbb lány tényleg 160-170cm között van. Mo-n a 170-172cm már magas!


persze ez egy 176-180cm-es lánynak alacsonynak tűnik, mert mindenki magához viszonyít, nem másokhoz.

2011. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
51%

Ja, és még annyit hozzátennék, hogy ha egy magas nő karcsú és jól néz ki, döglenek utánuk a magas (185-195cm) férfiak.


Ja, és a modellek is 175-180 cm-esek.


Sokszor azért nagyon lennék +10 cm-rel magasabb :)

2011. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Én 168 körül vagyok, a barátnőim között alacsony lánynak számítok. Tehát a legtöbb lány a társaságomban nalám magasabb és a legtöbb férfi kb velük egymagas. Én még felvehetek magassarkú cipőt, bár már nem szívesen teszem, hisz engem zavar ha magasabb vagyok a fiúknál...
2011. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

basszus inkább örülnél neki,hogy magas vagy! én 160 cm vagyok és utálom hogy ilyen töpszli vagyok! Ha felszedek 5 kg-ot,meglátszik!(pedig alapból jó az alakom) és nem hordhatok lapos cipőt mert még kisebbnek tűnök. Brrr.....úúúgy szeretnék 170 lenni! :D

23/L

2011. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

Ellentábort erősíteném, mert 155 centiig termelődött bennem növekedési hormon :)

Nekem az furcsa, amikor hozzám hasonló negatív magasságú lányok kijelentik, hogy 180 centi alatt szóba se állnak senkivel. A férjem is alacsonynak számít (168), de nálam még így is jóval magasabb.


Relevánsabb példa az egyik barátnőm, ő 185 centi, de a férje kb ugyanakkora, mint az enyém. Egy fejjel magasabb a lány, de nem érdekli se őket, se a környezetüket, szeretik egymást. A lány gond nélkül felvesz magassarkút is, se őt, se a férjét nem zavarja ez se.

2011. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársnőm 2 méter magas volt és hetente cserélte a "párjait".
2011. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:

Szívesen ismerkedem magas lányokkal, az összes barátnőm és alkalmi kapcsolatom 180 centi fölötti volt.


28/F

2015. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
Mivel a fiúk inkább az alacsony lányokért vannak oda, igen nehezebb, de ezt is meg lehet oldani.
2020. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!