Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magas pasik miért a törpe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas pasik miért a törpe lányokat kedvelik? 191 cm vagyok és alig találok párt.

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 13:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Mert mondjuk lenézed szó szerint,az alacsonyabb,"megszokott" méreteket. "törpe".

Miért lenne törpe mondjuk egy 170 cm-es?azért mert nem 191? akkor ennyi erővel,te meg colos vagy.

2010. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
nem a törpe lányokat kedvelik, hanem a szép lányokat... egy 160-170 centis lánynak még arányos az alakja anélkül hogy úgy nézne ki mint egy ló.
2010. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Azt tudom javasolni, hogy ne vegyél fel magassarkút:) Egyébként nem tom, nekem speciel semmi bajom az olyan lányokkal akik magasak, persze csak ha jól néznek ki, mert az két különböző dolog, hogy magas és szép, meg magas és csúnya mint a... Nálam azért nehéz magasabbnak lenni 186 cm vok, de te rám versz egy 5 cm-et :) De nyugi nincs veszve semmi, de azért ne Dany de Vito legyen az eseted.

20F

2010. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

A magas nő attól,hogy magas még nem ló. sokkal csinosabb tud lenni mint egy alacsony csaj.

és nem az alacsony lányokkal van bajom mert ők is tudnak szépek lenni hanem a pasikkal,hogy miért mászkálnak 2 méteres pasik 150 cm lányokkal.

2010. febr. 26. 13:47
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Jol mondtak az elottem szolok! De mivel te letorpezed a normalis lanyokat ezert megerdemelsz egy "normalis" valaszt:

sztem terd alol fureszeld le a labad huzz arra cipot es maris megoldodik a problemad!

2010. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

Első vagyok.

talán a belső miatt? Átlagos magasságom van a 170cm-emmel,viszonegy betegségnek köszönhetően 1 nyár alatt nagyon meghíztam,amiről nem tehetek :( Mégis vékonyka pasijaim voltak és a mostani párom is az.Tudod,néha a belső többet számít,mint a külső,vagyis a magasság és a súly.

18/L

2010. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
Mert nem kell térdelniük.
2010. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%
Én sem vagyok alacsony - 192 cm - és annyira én se bírom az alacsony lányokat. Bár kinek mi tetszik? Nekem spec nem az a célom, hogy még dérdelnie se kell... De még én is elég nehezen találok magamnak párt. Nem kell félned, egyszer neked is lesz valakid. ;)
2010. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Egy 170 centis lány egyáltalán nem törpe... inkább te nőttél túl nagyra -.-' Keress egy 2m-es kosarast.

Amúgy meg a pasik többségét zavarja, ha a lány magasabb, mint ők.

20/L

2010. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Jól mondják előttem. Meg valószínűleg egy pasi nem a magassága miatt szeret bele egy lányba, szóval nem nyilvánvaló h csak az alacsonyabb lányokat szeretik.. lehet az véletlen is hogy pont picike a csaj, ami szeintem amúgy is aranyos.
2010. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!