Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri megházasodni, gyereketn...

Megéri megházasodni, gyereketnevelni?

Figyelt kérdés
Nem csak szülőket kérdezek.
2011. okt. 25. 13:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Nekem megérte nagyon. De nem ez volt az életcélom, az élet más területein is rengeteget elértem. Megtaláltam az egyensúlyt, a számításaimat.


36N

2011. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Igen megéri,de attól is függ, hogy kinek mi az életcéljai.
2011. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Megéri, hogyha megértél rá. De szerintem sem lehet ez az életcél.

Kell, hogy más is motiválja az embert, különben nagyon fog unatkozni, hogyha kirepülnek a gyerekek.

2011. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Csak 4 hónapja vagyok Anya, de MEGÉRI - legalábbis szerintem! Teljesen más élet-értékrend kezdődik akkor, ha gyermeked születik, addig amíg nincs nem is tudsz reálisan gondolkozni erről szerintem. Ha nekem azt mondanák, hogy holnaptól a kislányom előtti életemet élhetem, hááát nagyon üres lenne minden , pedig imádtam a munkám, boldog voltam, de mégis... így kerek a világ :)
2011. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ennel jobb dolog nincs a vilagon. A gyerek bearanyozza es ertelmet ad a mindennapoknak....


37F

2011. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Milyen értelemben?
2011. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem. Munkanélküliség, létbizonytalanság, gazdasági válság, az árak az egekben, a fizetés a béka.... alatt. Fel is kell nevelni egy gyereket tisztességesen.... Ez a mai világ = körülmények erre nem igazán alkalmasak.
2011. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
46%
Ha ez a kérdés felmerül, régen rossz...
2011. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

ez a "megéri" olyan csúnya szó..nem azért szül az ember hogy megérje, meg nem is azért házasodik. azért házasodik mert szeret valakit és azzal a valakivel szeretné leélni az életét és azért szül hogy legyen egy apróság aki ő és a társa keveréke :)

az más kérdés hogy ki mennyire emberismerő kinek hogyan alakul az élete.

2011. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
Téged nem ismerlek,nekem egyértelmű igen.Nekem a családom az életem,azóta vagyok igazán boldog,mióta ők vannak nekem.Bár azt hiszem a megéri nem a legjobb szó erre,hiszen a gyermek nem egy befektetés,ami hasznot hoz,hanem a legnagyobb csoda,ami történhetett az életemben.
2011. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!