Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor akar majd...

Szerintetek mikor akar majd meghazasodni?

Figyelt kérdés

26 eves vagyok es lassan 1 eve egyutt vagyok egy 40 eves ferfival. O teljesen normalis ertekrendeket kovet, eddig nem volt felesege, nincs gyereke se. Valojaban a munkajat vegezte csak egesz eleteben es gyujtott. Mi osszetalalkoztunk es egyutt vagyunk. Eddig csak komoly kapcsolatai voltak (3-4 evesek). En ugy latom, hogy semmi gebasz nincs vele, ami miatt eddig kellett volna varnia a nore.



Szerintetek egy ilyen ferfi mikor akar meghazasodni. Pl az egyik baratjanak is 26 eves noje van, csak a barat az 42 eves. Ok 1 ev utan hazasodtak meg.


A kapcsolatunk rendben van.


Csak kivancsi lennek a tippekre.


2011. aug. 16. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Mittudomén.


Kérdezd meg tőle.

Lehet, hogy egyáltalán nem akar házasodni.

2011. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Lehet,hogy sosem szeretne.

Vagy szeretne,csak még nem találta meg azt,akivel.

Én sem szeretnék:)

2011. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Soha!

Ha van egy kis sütnivalója. 40 éves pali zsák kapcsolattal a háta mögött és 1 év után vegyen el?

2011. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Ezt tényleg tőle kellene megkérdezni. :)

Tippelhetünk is, de az nem fog közelebb vinni ahhoz, amit ő gondol/érez ezzel kapcsolatban.

2011. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
akar gyereket?
2011. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem hazassagellenes, meg gyereket is akar majd. Annyi lehet vele, hogy o kicsit maganak valo. Szoval ez alatt azt kell erteni, hogy sose csinal nagy felhajtast semmibol. Nem idegeskedik semmin se es nincsenek nagy igenyei. Minden nap tv-t nez es neki ez eleg. Neha azt latom, hogy jatszik a hazassag gondolattal, de nem tudom. Csak kerdezem. Nem volt neki olyan sok kapcsolata sem. Szerintem nekem 26 evesen tobb volt, mint neki.
2011. aug. 16. 16:31
 7/16 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy vele akarsz élni?
2011. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezt miert kerded??
2011. aug. 16. 16:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj,nem vagyunk egyformák! Szerintem fél éven belül megkéri a kezed! Attól,hogy 40 éves,miért ne tervezhetne ilyet? Nincs lekésve semmiről,főképp,ha 26 éves a párja!
2011. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mert úgy tűnik,mintha unatkoznál mellette.

Biztos olyan emberrel akarsz élni,akiről azt sem tudod,milyen céljai vannak,hogy el akar-e venni egyáltalán?

Talán még te is fiatal vagy ahhoz,hogy unatkozz.

Vagy,hogy várj 45 éves korodig,míg elszánja magát.Csak ezért.

2011. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!