Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, feleségek! Létezne...

Lányok, feleségek! Létezne olyan helyzet, hogy megbocsájtanátok, ha a párotoktól pofont kapnátok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 15:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
NEM! (maximum, ha véletlenül tenni mármint úgy értem, hogy éppen esik le a létráról és véletlen)
2009. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Hat?... Attol fugg, hogy miert kaptam? De azt hiszem nehezen menne, ha menne!
2009. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Ha nagyon nagy baromságot csináltam és azért kaptam, akkor igen.
2009. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
91%
NEM!!!! Soha nem szabad hagyni, hogy kezet emeljenek rád, mert az első után könnyen jöhet a következő. Mindig rá lehet fogni valamire: rossz napom volt, sokat ittam, a haverok felhúztak, nem gondolkodtam...! Ezt ne engedd! Légy határozott és tedd ki a szűrét! Azt ugyan nem írtad, mennyi idős vagy, mert ennek is van jelentősége. Valószínűleg, ha 20 év házasság után kapsz egy pofont egy olyan embertől, akinek egyébként birka türelme van és még soha nem emelt rád kezet, akkor talán le kéne vele ülni beszélgetni, mi a problémája. Azonban, ha fiatal vagy és a barátod, vagy a vőlegényed így akar megregulázni, akkor azonnal ellenkező irányba kell menned. Értelmes, tanult ember semmilyen körülmények között nem üti meg a párját és ez a nőkre is ugyanúgy érvényes, mint a férfiakra.
2009. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Csatlakozom azokhoz, akik szerint nem szabad hagyni magad, bár én ismerek egy olyan csajt, aki direkt provokálja a párját. Az meg is érdemli, de én tuti nem hagynám. Engem a szüleim sem vertek, nehogy felnőtt koromban kapjam már az elsőt. Nincs az a szitu, amikor jogos lehet egy tasli, bármennyire is ideges, zaklatott a másik fél. Legyen annyi önkontrollja, hogy ne üssön. És mivel ő az erősebb, mi van ha úgy megszalad a keze, hogy elesel, bevered a fejed, netán még agyrázkódást is kapsz? Részemről szó sem lehetne megbocsátásról.
2009. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha én kezdenék el előbb pofozkodni. Én is visszaadnám ha valaki megütne. Végül is ő is csak azt csinálta, csak hát az ő ereje fizikailag nagyobb. Vagy ha én szemét módon megcsalnám. Az a minimum, hogy én is fölképelném. Azt elviselném. Minden más esetben normáliséknál beszéddel kommunikálnak.
2009. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
megesett, hogy a parom felpofozott. Ott lett vege a kapcsolatnak :) Masfel ev utan...
2009. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Hááát, 3 nagyon szélsőséges eset jut az eszembe, amikor megbocsátható, vagy legalábbis elfogadható, ha így reagálna:

1, fulladás vagy öngyilkossági kísérlet után próbálna magamhoz téríteni

2, ha vészhelyzetben behisztiznék, és máshogyan nem tudna "visszarángatni" a földre normál gondolkodásra késztetve

3, ha szánt szándékkal bántanám a gyerekünket - DE ehhez meg kellene őrülnöm, azt hiszem


Ennyi! Üdv!

2009. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

csatlakozom az elottemlevohoz:)

mas esetben nem bocsajtanek meg...

2009. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Először egy pofon, aztán kettő, a végén törött állkapoccsal és bordákkal fekszel a kórházban.
2009. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!