Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kaptok virágot...

Milyen gyakran kaptok virágot a párotoktól?

Figyelt kérdés

Változott ez valamelyik irányba a gyerek óta?


Az enyém sajnos nem egy virágos típus, nem is emlékszem mikor kaptam tőle utoljára virágot pedig ma még alkalma is lett volna rá. Inkább hoz egy csokit... Mikor egyszer rákérdeztem, azt mondta hogy "hiszen vázánk sincs" :-))) Lehet hogy ki kéne raknom néha üresen a vázákat az asztalra? :-O


2011. márc. 8. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3szor hozott virágot, először örültem, mert milyen gavallér...

Másodszor már mondtam neki, hogy ne dobjon ki ennyi pénzt feleslegesen az ablakon.

Harmadszor megköszöntem, és megmondtam, hogy soha többet ne vegyen virágot, mert a szívem szakad meg, mikor elhervad vagy elszárad, és ki kell dobnom.

Azóta nem vett, a menyasszonyi csokromat kivéve, de az volt az utolsó. Azt tartósítottam, és a lakás dísze.

Inkább mindig valami hasznosat vesz, erre kértem meg ugyanis. Édesség, vagy akármi, aminek hasznát veszem...


Persze ha Te virágra vágysz, akkor az üres váza- trükk tényleg jó, rá kéne írni, hogy - egy szobás váza virágnak kiadó! :)

2011. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom sem egy virágos legény, de a szülinapomra, névnapomra mindíg vesz rózsát. A nőnap, anyáknapja, házassági évforduló nem jellemző.
2011. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valami alkalom van, akkor szokott virágot venni. Tehát névnap, születésnap, nőnap, anyák napja, házassági évforduló. Csokival alkalom nélkül is meglep időnként mert tudja, hogy imádom.


Gyerek nélkül is ilyen volt, azóta sem változott igazából semmi. Annyi talán a különbség, hogy ilyenkor szoktunk egy romantikus estét tartani, ami a gyerkőc mellett már nem igazán jön össze.

2011. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a vágott virágot. Magamnak is nagyon gyakran veszek ősztől tavaszig. A férjem tudja is ezt.


Ha virágos környékén akad dolga, néha beugrik és vesz, csak úgy. Ezeket szeretem legjobban.

Az alkalmakkal eléggé hadilábon áll, de azért a szülinapomra szokott venni.


Múlt héten hozott nekem cserepes nárciszt, mert emlékezett rá, hogy majd valamikor nem soká lesz nőnap. Tegnap egy pici cserép krókusszal jött haza a bevásárlásból, amit a 3 éves kislányunk kapott elő-nőnapra. :)

2011. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Az én férjem ma is adott de névnapra szülinapra inkább csokit kérek mert annak több értelme van...
2011. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmakra kapok (szülinap, névnap, nőnap, valentin nap..), régen is így volt, a gyerekek óta ez annyiban változott, hogy a párom tanítja az 5 éves fiainkat a gavallérságra, és néha közösen vesznek nekem virágot :))
2011. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az én férjem hozna virágot, de én nem engedem neki. Én abból a pénzből jobb szeretek inkább csokit kapni :) Ezzel kezdtem kapcsolatunk elején, hogy csokit kérek virág helyett :)

Ma egy nagy csomag kókuszgolyót kaptam :)

2011. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem kapok virágot,helyette mindig a kedvenc bonbonomat kapom.Nem is bánom:)

2011. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15 év alatt háromszor kaptam kb. Pedig imádom. Ő meg utálja. Úgy van vele,hogy pénzkidobás,mert úgyis elhervad...férfiak...
2011. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tegnap kaptam tőle nőnap kapcsán egy szál vörös rózsát, névnapomon néha kapok, anyák napján a gyerekekkel adja, amúgy inkább csokit hoz.

21 éve vagyunk együtt.

2011. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!