Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esik ha ma nem kaptok...

Rosszul esik ha ma nem kaptok virágot a párotoktól nőnapra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 12:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Csokit kaptam,nem esik rosszul ,h nem virágot kaptam,sőt örülök neki.:-)))
2011. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Mivel Zoltán, így ma ő kap tőlem virágot, úgyis nyekergett, hogy milyen dolog, hogy a nők mindig kapnak virágot, a férfiak sosem. Most kap egy csokor vörös rózsát tőlem :)


Egyébként én nem várok virágot, mert szokott hozni "csak úgy" és azt sokkal jobban értékelem, mint amikor kötelezően adják a virágot, mert "kell".

2011. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%

egyáltalán nem, amúgy is a nőnapot egy értelmetlen ünnepnek tartom, valentin napot szintúgy...

20/L

2011. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
52%
A valentin napot én sem tartom semmire, de a nőnapi virág jár :) Persze borzasztóan rosszul az sem esne ha nem kapnék, de ami jár, az jár :)
2011. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
9%
de miért jár?
2011. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Bár pasi vagyok, azért válaszolok.

Nem hiszem, hogy nagyon rosszul esne a páromnak, ha nem kapna, de már tegnap panaszolta, hogy a melóhelyén egy másik részlegen milyen szép rózsaszín tulipánt kaptak a lányok, és ők biztos nem kapnak semmit. Ezért most egy malomkeréknyi tulipáncsokor várja, hogy hazaérjen. :)

2011. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen, rosszul esne. A Valentin napot én sem tartom semmire, de a nőnap az más.
2011. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

13.05

12.42

de miért??

2011. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13:05 vagyok. Hogy miért? Mert ha Karácsonyra meg szülinapra, névnapra kap az ember, akkor a Nemzetközi Nőnapra miért ne kapna a párjától? Ha már a férfi kollégáknak eszébe jut nekünk virágot venni, akkor miért a párunk ne venne? Ráadásul a Nemzetközi Nőnapnak nagyon régi hagyománya van. Nem egy virágboltosok által kitalált, üres, semmilyen Valentin nap.
2011. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!