Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy segítsek a barátnőmnek,...

Hogy segítsek a barátnőmnek, kicsit husis, de nem dagadt? De ő igy látja magát.

Figyelt kérdés
El van keseredve, hogy ne tud lefogyni, meg a terhességei után rajtaragadtak a kilók. Nem nagyon van ideje tornázni, edzőterembe járni-meg a kilók, amiket nagy nehezen lead, rövid időn belül visszajönnek. Ilyen a munkánk, plusz a család, nincs időnk semmire. Esetleg ha az alvást kilőjük, akkor lehetne időt szakítani rá.. De nem ez a lényeg, szeretnék neki segíteni, de a szép szó nem nagyon segít rajta. Tök szép csaj amugy, igényes is, de a kilók azok ott vannak. Ráadásul maximalista is, ez is rátesz arra, hogy nem tud megbékélni magával. Mondom neki, hogy szép, dicsérni szoktam ha uj frizurája van, vagy valami uj cucca van és különösem jól áll neki, de semmi sem segít rajta tartósan. Rossz őt igy látni, mit tehetnék hogy jobban érezze magát a bőrében? Gondoltam olyasmire, hogy együtt eljárhatnánk futni esténként mikor már hűvösebb van, de nem szeretném, hogy megsértődjön, nehogy ugy értse hogy már én is dagadtnak nevezem..
2011. júl. 31. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Parja nem tud segiteni, dicserni?
2011. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
33%
A sport is egy megoldás, de a fogyást csak 20%-ban befolyásolja.Csináljon szénhidrát diétát. Osszon be napi 160 g szénhidrátot 5 étkezésre. Lassú és gyors felszívódású ételek legyenek vegyesen. Hetente 1-2 kiló, jobban fogja érezni magát már csak a cukorszintje miatt is, és nem megerőltető.
2011. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Hozd fel akkor ezt mikor ő is felhozza.

Pl ha mondja hogy fúj de dagadt vagyok, akkor mondd neki azt, hogy szerinted nincs így, de ha attól jobban érezné magát hogy eljártok futni, akkor akár már most azonnal is elmégy vele szívesen.

2011. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez a tipikus nincs idő rá... enni meg van...

Ha csak "husis", de nem dagadt, akkor nem mindegy?

2011. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

ez a sport 20 % mítoszt ki a szar találta ki


kérdező, fogod magad és eljársz vele sportolni...keressetek olyan fitnesz termet, ahol van gyerekmegőrző vagy vigyázz a gyerekre, amíg elmegy futni

2011. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Bármelyik diabetikus. Elhasználsz x energiát, de magadhoz veszel 2*x-et biztos sokat fogsz fogyni.
2011. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te a párja vagy? Mert bocsi, viccen kívül, de egy kis esti "torna" sokat segítene...
2011. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kevesebb szénhidrátot kell enni na meg csökkenteni a kalóriabevitelt és mozogni nem hiszem el hogy pl este nincs egy fél óra pl tvnézés közben egy kicsit tornázni. de pl hétvégén tuti lenne 1 óra pl kocogni.
2011. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kerdezo,torodj a sajat dolgoddal. Felnott emberek vagytok,mindenki el tudja donteni sajat maga hogy le akar e fogyni,vagy sem. Talan neked semmi tennivalod,ezert szeretnel segiteni a baratnodon. Ahogy elnezem neked van szukseged segitsegre,nem neki. Ha meg annyira baratnok vagytok,mond meg neki,hogy szerinted o egy szep,igenyes csaj,de raferne egy kis fogyas,es szeretnel vele estenkent elmenni futni.Ha olyan nagy a baratsag,akkor tudtommal oszinteknek kell lennunk.Vagy nem?? Ha megsertodik,hat menj egyedul futni.Te ismered milyen a stilusa a baratnodnek. De meg egyszer emlitem hogy szerintem foglalkozz sajat magaddal.
2011. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Igenis foglalkozzon a párjával, lehet az a lökés kell neki. Nekem az kellett, és nem az, hogy így is szép vagy.
2011. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!