Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segítsek a barátnőmnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátnőmnek? (Szakított a barátjával) 18/l

Figyelt kérdés

Szakított a pasijával, másfél hete, és talán most van kibukva a legjobban. Szemét módon bár, de belépett a srác facebbokába, és látta, hogy egy csajjal flörtölget cheten, hogy milyen zavarban volt, amikor ma találkoztak a suliban, meg ilyesmik.


Írogat nekem a barátnőm, hogy én ezt nem bírom tovább, ő volt mindenem, nem bírom ki. Mit kéne ezekre írnom? Írom, hogy nyugi meg minden, de állandóan ír, hogy nem bírja tovább. Nem tudom, hogy kéne megvigasztalnom.. Ő volt az első barátja, 8 hónapig jártak.


Ja azért azt hozzá teszem, hogy a csajnak én vagyok a legjobb barátnője, de amikor a sráccal volt, teljesen rózsasín ködben volt, és egész nyáron kb. 2-szer találkozott velem, pedig régebben legalább heti 4-szer lementünk a parkba beszélgetni. Szóval azért azt sem akarom, hogy vége a sráccal, és akkor újra előkap engem, bár szerintem ezzel ő is tisztában van valamennyire, hogy milyen rossz volt nekem a nyáron..


Szóval a kérdések:

Hogyan vigasztaljam meg a barátnőmet, az első szerelem szakítása után?


Mennyire "fogadjam" vissza? Mellette kell lennem, ha ennyire nem érdekeltem a nyáron?


2011. szept. 12. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kényeztesd orálisan.
2011. szept. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bakcsorider ***** válasza:

Szerintem meg küld el hozzám én majd felvidítom :D

Na de komolyan :D vígasztald és beszélgessetek sokat :D

2011. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a barátnőd szakított vele?
2011. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem a srác dobta, dúlt a szerelem nagyban, egyik nap meg mondta a srác, hogy már nem szereti úgy. Elment, aztán küldött üzenetet, hogy mégis szereti, majd visszahívta, hogy mégsem.. Aztán a barátnőm mondta neki, hogy akkor tartsanak szünetet, ebbe a srác beleegyezett.

Magyarul a srác dobta, de nem volt bunkó, meg nem verte át, meg ilyesmik, csak egyszerűen mondta, hogy nem szereti már.

2011. szept. 12. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg kicsit felrázni a csajt, hogy kapjon már az agyához, egy ilyen határozatlan pasinál, akir azt sem tudja, hogy szereti-e vagy nem ezerszer jobbat érdemel, és egy könnycsepet nem érdemel a srác. Te tényleg azt hiszed, hogy a pasitól, ez az oda vissza táncikolás nem volt bunkóság???? Valószínűleg alakult neki valami új csaj, de nem volt biztos benne, és nem akart két szék között a pad alá esni. Mond meg a barátnődnek, hogy jobb lesz neki nélküle, és legközelebb olyan pasit válasszon, aki téged is el tud viselni néha napján, és nem sajátítja ki.
2011. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!