Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvői ajándék doboz vicces...

Esküvői ajándék doboz vicces ajándékokkal?

Figyelt kérdés
Segítséget kérnék! Szeretnék nővérem lagziába, egy vidám vicces dobozt, ajándékokkal. Milyen ajándékokat tudnátok javasolni? ifjú feleségnek és férjnek egyaránt (közöset és egyenként)
2010. márc. 20. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:

szija!

Árkádban azt hiszem a második emeleten van ilyen bolt,ilyen "magyar" souvenireket árulnak,na ott láttam ilyen kis fütyimércés dobozt,és olyat is amibe tampon van meg ilyenek :) Ajánlom,hogy ha pesti vagy nézd meg,ott biztos találsz olyat,amilyet szeretnél :)

2010. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem esküvőre nem illik vicces. Vagy CSAK vicces.

Vagy a doboz legyen vicces? Azt készíthetsz magad is. De inkább a kedvességre, figyelmességre helyezném a hangsúlyt.

Ez a nap az ő életükben nagyon fontos nap. Lehet, rossz néven vennék a viccelődést.

2010. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is szoktak a barátok ilyen dobozt készíteni. Általában abból áll, hogy egy hatalmas dobozban van néhány apróság, amelyet rengeteg újságpapírral vontak be és celluxszal.

A benne lévő tárgyak általában:

- cumi

- csörgő

- bili

- malacpersely

2010. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi egy olyan dobozkát kaptunk, amit külön művészet volt kinyitni. Előbb rá kellett találni a kulcsra, majd a kulcslyukra. Benne pedig egy szép idézet és pénz lapult :)

Amíg kínlódtunk a kinyitással vicces volt, végül másnap sikerült belejutnunk.

2010. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Virágcserépbe ültetve egy óvszer, amit a menyasszonynak kell szorgosan öntözgetni, mondogatni, hogy "-szeretem, szeretem", eközben szépen feláll.

(Unokaöcsém árulta el a titkot: pezsgőtabletta van alatta, a víztől fejlődő gáztól "áll fel")

2010. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat és még várom a többi ötletet! :) arra a válaszra hogy nem illik vicces dolgot csinálni ilyenkor vagy adni, arra azt tudnám írni hogy a lagziba már minden vicces dolog szerintem megengedett, előtte a polgári és egyházi esküvőt nem szabad inkább elviccelni, azon tényleg ők a lényegek, mondjuk ezekkel a vicces ajándékokkal is inkább őket emelnénk ki :)
2010. márc. 20. 15:57
 7/10 anonim ***** válasza:

hát én olyan esküvőn voltam ahol a barátok a pénz mellé ilyen dobozt adtak.....

fejfájáscsillapító.....ha a feleségnek fáj a feje

tangabugyi......ha a férjnek....

volt zsák föld is......akörül körbevitték a párt....mondván kaptak egy föld körüli utazást......

2010. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi is kaptunk ilyen dobozt, nagyon aranyos volt. Egyik ismerősünk saját kezűleg készítette a dobozt, és volt benne mindenféle: tanga, fejfájáscsillapító (ahogy fentebb is mondták), kulcs, gyufa (hogy mindig ébren tartsa a tüzet), egy ép és egy átszúrt óvszer (a felíratuk az volt, hogy "ha már szeretnétek gyereket, vagy ha még nem"), méz, tea, némi pénz ("Azt mondják, a pénz nem boldogít. Ha Ti is így gondoljátok, küldjétek vissza!"), ragasztó, kötözőmadzag, egy sorsjegy ("Ha már csak a vakszerencsében bíztok..."), mágnes ("Hogy a vonzalom sose múljon el")... :)


Szerintem nagyon aranyos ajándék volt, én legalábbis jobban értékeltem, mint mikor valaki odanyomott egy kétezer forintos, láthatólag kínai vízforralót...

2010. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi egy nagy dobozt kaptunk, házikóként elkészítve. Benne egy csomó becsomagolt dologgal. Egyenként bontottuk őket és sorba bukkantak elő a gyerekjátékok. Gyerekvasaló, gyerekkonyha, -szerszámok, stb, mindegyik felcímkézve humoros gondolatokkal. Pl a vasalóra azt írták, hogy az ifjú férjnek mindig legyen vasalt inge, stb.
2010. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi ötleteket, nagyon sokat segítettetek :) Ha esetleg valakinek még van ötlete nagyon szivesen veszem mert csak júli 17.ére kell a csomag :)
2010. márc. 21. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!