Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem "ciki" a párodnak ruhát...

Nem "ciki" a párodnak ruhát ajándékozni a születésnapjára?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor a felső vagy a nadrág vagy mi lenne a "jobb"?
2009. máj. 4. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki! Én is kaptam s adtam is már. A felső azért jobb szerintem mert könnyebb eltalálni a méretet.Ha lánynak ajándékozol akkor szexi fehérnemű(nem feltétlen bugyi melltartó) is lehet az ajándék. Én örülnék neki.
2009. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem
2009. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem ciki!!:)
2009. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem az. Én a páromnak ált. azt veszek mert ő minden másra költ, csak arra nem. Pl alsógyatya:) kiválasztasz valami jót, ami neked tetszik, te is jól jársz meg ő is. Lánynak meg felsőt érdemes inkább venni.
2009. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Számtalanszor vettem már a páromnak, leginkább felsőt és alsógatyát, zoknit. Van, hogy a mikulás hozza, van hogy csak úgy :) Ő sem egy nagy "ruhagyuri", úgyhogy én vásárolok leggyakrabban :)
2009. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt párom ezt mindig úgy oldotta meg, hogy elkísért vásárolni és amit kinéztem magamnak és fájószívvel ott hagytam azt vette meg nekem szülinapra, vagy karácsonyra, mert tudta, hogy annak nagyon fogok örülni.
2009. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most csak egy kérdés. És ne vedd zokon, mert jószándékkal teszem föl:

Miért lenne ciki bármilyen ajándék is, amit a párodnak adsz? Ki látja? Ki szól bele? Ki szól le azért, mert "ilyet azért nem illik". Hát párok közt - szerintem - minden illik.

Mert szerelemben nincs határ, azt mondják.

Te ismered a párodat, te tudod, hogy ő örülne -e egy csíkos ingnek, vagy egy mókás alsógatyának, esetleg szexi melltartónak, vagy sem. Ráadásul ha nem találtad el a méretet, már szinte mindenhol visszacserélik, ha elviszed. :)

Szóval én azt mondom: nem ciki. :)

2009. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amelyiknek örül, tetszik neki, és illik a stílusába. (Ilyenkor átnevelni az ízlését, az a rossz ötlet)
2009. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!