Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ügyeket nem tudtok...

Milyen ügyeket nem tudtok elintézni munkaidőben?

Figyelt kérdés
Nektek milyen ügyeitek vannak, amit pl. munkaidőben kellene elintéznetek és emiatt nehéz elintézni? Nekem pl. az iskolai ügyintézés ilyen, vagy eljutni a postára. írjatok még légyszi hasonló példákat!
2011. okt. 27. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ha el akarok intézni bármit is,akkor vagy szabit kell kivennem,vagy péntekre kell időzítenem mert a péntek rövid munkanap.

Sehová nem tudok menni munkaügyben(8-17) mert szinte minden bezár 5 vagy fél 6 -kor.Így enm tudok intézkedni

-postán

-önkormányzatnál.

-bankban

2011. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hálisten nekem nincs ilyen, non-stop posta van mellettünk, meg a munkaidőm is összevissza van, sokszor van hogy hétvégén dolgozom, de cserébe hétköznap szabad vagyok. Például ma :) Rengeteg szempontból nem szerencsés ez a beosztás, de ilyenkor igen.


Egyébként szerintem már rengeteg dolgot el lehet intézni interneten vagy telefonon, így is ezt választom, mert kényelmesebb pl. a számlákat netbankon átutalni, mint órákig sorbanállni a postán..

2011. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
munkaügyi központ :( most oda kéne mennem, de mivel dolgozom, nem tudok menni :(
2011. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére mindent tudok intézni, akár munkaidő közben is.
2011. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindent el tudok intézni,mert elkérem a céges közös kocsit,és kiugrok elintézni.Ha tovább tart fél óránál,akkor annyival maradik tovább,vagy reggel alapból később érek be (8-fél5 ig vagyunk elvileg,de csak 10-14-ig kötelező benn lenni)
2011. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!