Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elintézni azt hogy...

Hogy lehet elintézni azt hogy apu neveljen tovább és ne anyu?

Figyelt kérdés
a szüleim elváltak, anyuval nagyon sokszor összeveszünk és van hogy kidob a lakásból, :S ilyenkor apuhoz jövök de kezdem megunni ezt az állapotot,
2011. aug. 28. 20:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
16/L
2011. aug. 28. 20:41
 2/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg apukádat, ha anyukád képes kidobni, lehet nem is zavarná.
2011. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
bíróságon lehet kérni a gyermekelhelyezés megváltoztatását és elég idős vagy hozzá, hogy megkérdezzenek
2011. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azért tettem fel a kérdést mert apu se tudja hogy mit kell csinálni
2011. aug. 28. 20:43
 5/14 A kérdező kommentje:

amugy bocsi hogy a kérdésbe csinálok kérdést, de anyu mért fordulhatott ellenem? a pasija miatt esetleg?

a vitáink rendszerint azzal végződnek hogy "takarodj a lakásomból" stb stb

2011. aug. 28. 20:45
 6/14 anonim ***** válasza:
gyámságot a bíróság intézi, szépen menjetek el ketten az apukáddal és ott majd bővebben tájékoztatnak titeket a továbbiakról
2011. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz, h ilyet mondjon és tegyen neked elég rossz dolgot kellett tenned. Kereshetnéd magadban is a hibát, mielőtt még csapot-papot otthagysz.
2011. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jézusom utolsó. Még akkor is, ha valamivel felbosszantja, egyből érthető, ha azt mondja: tűnj el a lakásomból. Az övéből? Még csak nem is azt, hogy a miénkből. Én amúgy is apás vagyok, neked is jobb lesz édesapád mellett. Szerintem lépjétek meg mielőbb az áthelyezést, a folytonos vitarohamok úgy sem segítik semmit, csak lehúznak. Jobb lesz neked is, ha hetente egyszer (amikor látogatóba mész) akasztjátok ki egymás idegeit.
2011. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
látogatóba se nagyon akarok menni :S
2011. aug. 28. 21:04
 10/14 anonim ***** válasza:

20:52-nek:


Lehet, de nem biztos. Vannak, akik egyszerűen nem alkalmasak szülőnek, és akikkel nem lehet egy levegőt szívni.

2011. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!