Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánybúcsú lemondását így kell...

Lánybúcsú lemondását így kell elintézni? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

1 hónapja szervezkedek, 5000 forintos telefonszámlát csináltam, 77 felé rohantam, tényleg szívemet-lelkemet beleadtam ebbe az egészbe. (Helyet foglaltam, chippendale-t rendeltem, tortát akartam sütni, egy csomó apró ajándékot megvettem), erre ma derül ki, hogy a menyasszony (barátnőm)családjából senki sem fog eljönni, mert ez baráti....


Aztán az anyagiak volt a kifogás (3000/fő), ezt mindenki tudta, és mindenki rábólintott...


A volt munkatársai meg ŐNÁLA mondták le, nekem egyik sem szólt egy qrva szót sem, hogy nem jön. Holnapután lenne.


Hihetetlen dühös vagyok.


Most komolyan így kell lemondani?

Én reagálom túl, vagy picit tényleg "udvariatlanok"?


Ja és a fejemhez vágták, hogy "mert engem nem lehet elérni". Mobilon eszébe nem jutott volna egyiknek sem, inkább vezetékesen...Nem is voltam itthon, megadtam nekik a mobilszámot...


Szerintetek?


2011. júl. 14. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg bunkóság, de nemcsak feléd, hanem a menyasszony felé is.
2011. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%

Chipandanle show?

Egy egészséges férfi abban a pillanatban felbontaná az eljegyzést.

Ez úgy jön ki, hogy egy utolsó ribanckodás, mert később már nem lehet. Nos ha úgy érzi az ara, hogy a házasság lemondással jár, akkor ne menjen férjhez.

(És ugyanez a véleményem a legénybúcsús sztriptízről...)


Bocsi, offoltam.

2011. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Biztosan el akarsz ,menni abba a lagziba? :D Az nem marad el? Amúgy, elég...hogyismondjam...bunkók voltak. A menyasszony pláne.
2011. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
A drága menyasszonnyal kifizettetném az ajándékokat,aztán se bú,se bá,nem mennék el a lagzira se.
2011. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor ezek szerint nem én reagálom túl:)

2.: Nézni sem szabad? Miért ri.banckodás egy ilyen műsor végignézése? Nem ez volt a kérdés.

3.: Pont azt mondtam páromnak, hogy vicces lesz, ha jövőhéten bejelentik, hogy nem lesz semmi:D

2011. júl. 14. 18:29
 6/15 anonim ***** válasza:
2%

Na hát egy ilyen chipendale fiús lány búcsúra én se mennék el már ne haragudj.

A párom se örülne neki meg alapból se.

Arról nem is beszélve, hogy lehet később a helyszínen cirkusz is lett volna.

De tény, h illett volna téged értesíteni.

2011. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ez elég nagy bunkóság. innentől kezdve a kisujjamat nem mozdítanám a menyasszonynak.....


off: szerintem semmi rossz nincs a chippendale showban tök buli lehet (nyilván nem kell hogy odajöjjön dorgölőzni sak nézni szeretném) és az sem zavarna ha a leendő férjemnek meg striptizelénének. amíg csak néz és nincs semmi durvább tapi addig nincs vele gond. és ő sem bontaná fel az eljegyzést mert pár pasit néztem aki levetkőzött.....

2011. júl. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
dobd fel a bulit last minute-be, sok nő szívesen menne chippendale buliba! Kalkulálj egy olyan belépődíjat, hogy ne fizess rá, és sok nőt boldoggá teszel... szóval hová kell menni? :)))
2011. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért gáz a chippendale fiú? Szerintem semmi rossz nincs benne, egy jó buli, a nők azért nem másznak rá úgy a fiúkra, mint a pasik. Remélem az anyagiakat azért rendezni fogja neked valaki.
2011. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Hozzám jöhet a chippendale fiú, úgysincs párom. :( Hozd el a cuccokat,amiket vettél rendezünk egy kerti party-t. A barátnőd meg le van...... va! lehet jelentkezni!
2011. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!