Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki teledobálta a konténert...

Valaki teledobálta a konténert amit rendeltek anyuék, de csak holnap este jönnek haza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mert tudom hogy sokba került, de már muszáj volt, és teledobálta apa földdel és kerti dolgokkal, de valaki rádobott 4 telerakott szemeteszsákot. Azt hiszem tudom ki volt. De mit csináljak? Holnap jönnek és kéne még bele hely, és félek hogy haragudni fog hogyha "nem veszem észre"..
2011. okt. 27. 15:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
15%
hát ha láttad, hogy ki volt, akkor miért nem tudtál neki szólni, már akkor, hogy mi a helyzet? mond neki hogy ez nektek pénzbe került, és vigye el a szemetét.Ha kell segítesz..
2011. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha holnap hazajönnek a szüleid, apukáddal menjetek át és kérjétek meg, hogy vagy vigye a szemetét haza vagy szálljon be a költségekbe (ezt persze csak akkor, ha esetleg még maradna hely ami nem kell nektek). Ha nem fizet vagy nem viszi vissza a szemetet, rakjátok le a kapuja elé.

Mi is jártunk már így. Átmentünk és kértük tőle a konténer költségének x százalékát. Zavarában azonnal kifizette.

2011. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hívod fel telefonon a szüleidet?

Figyelj, ha gyerek vagy még, akkor ne menj oda egyedül. Nincs egy másik jó fej szomszéd, aki segítene?

Én felnőtt vagyok és elég vérmes típus, be is csengetnék és hozzávágnám, a többit pedig nem zsákban, hanem kiborogatva pakolnám oda neki,de ezt ne csináld :D

2011. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi lett a sztori vége?
2021. nov. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!