Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan férfiról, aki saját gyerek helyett másét nevelné?

Figyelt kérdés

Meglátott az utcán egy 3 év körüli kisgyereket. Azt mondja, szívesen felnevelné! Rákérdeztem, hogy miért nem csinál akkor egy sajátot? (Van kapcsolata is)

Erre azt mondja, hogy a pici bab sír és így 2-3 évet megspórolna. De nem jobb az embernek a saját gyerekét, a saját vérét felnevelni egy idegen helyett?


Nem rólam vagy páromról van szó, egyszerűen csak jó barátunk és elcsodálkoztam, hogy mi lehet ennek az oka...


2011. okt. 28. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, fentebb én is ezt írtam és mindenki lepontozott!

Egy nőnél már ciki, ami egy pasinak nem???


Egy nőnek kell megszenvednie az első 3 évvel nem egy pasinak....

2011. okt. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22%

Legalább ő már nem szaporodna.Így is túlnépesedés van.

Azokat kellene felnevelni,akik már megszülettek.Nem újakat "gyártani".

De a józan ész nem trendi az nem menő.Csak a cuki képek a facebookon,hogy de hasonlít az apjára meg az anyjára.

2014. febr. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
a gyerek az gyerek
2016. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon is jó ember ez a férfi, ismeretlenül is felnézek rá! Nyolcassal értek egyet teljes mértékig, a hideg ráz engem is azoktól, akik valójában csak a saját vérüket szeretik a gyerekükben. Hihetetlenül önző hozzáállás, az ilyen nem saját magáért szereti azt a gyereket!
2019. máj. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!