Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy család este 20-21 órakor megy el nagybevásárlásra? A gyerek nyűgös, fáradt, hisztizik, raplis, a szülei pedig őrá haragszanak, mert nem tud viselkedni. Rengeteg ilyet látok, és nagyon nem értek egyet velük.

Figyelt kérdés
Egy felnőtt ember számára is fontos a nap nyugodt(abb) levezetése, vacsora, fürdés, kis tévénézés vagy olvasás, beszélgetés és alvás. Ha este kilenckor még a tescoban húzzák-vonják a gyereket, mikorra kerül ágyba? Szerintem egy pici gyereknek ilyenkor már ágyban a helye, de legalábbis a pizsamájában. Miért nem tud egy szülő elmenni vásárolni?
2009. okt. 31. 08:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%
Sok ismerősömnél 10-kor megy aludni a gyerek. Akkor ott miért ne?
2009. okt. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
99%

Valószínűleg egy szülő sem olyan buta, hogy ezt ne tudnák. Nálunk pl. apu egyedül nem mehet vásárolni, mert minden sz*rt megvesz, ezért anyu is kell hozzá. (Anyunak meg jogsija sincs, így együtt mennek). Ha lenne pici babájuk, és este 7-ig dolgoznának, gondolom ők is 8 körül a tescoban tolnák a gyereket.

VAn ahol nem lehet máshogy megoldani.

2009. okt. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%
Ja és még annyit hozzáfűznék, hogy este kevesebben vannak a boltokban. És ha valaki ilyenkor ér rá, akkor evidens, hogy ilyenkor fog elmenni bevásárolni. Ne magadból indulj ki.
2009. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
nincs rá ido sokáig dolgoznak ezért van énis szoktam igy vásárolni
2009. okt. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Szerintem este sincsenek kevesebben...

Nem magamból indultam ki, nézzük az átlagot. Egy pici gyerekkel általában még otthon van az anyuka, tehát nem dolgozik este hétig. (Tisztelet a kivételnek!)

Gondolom, te (ti) már nagyobbak vagytok, egyedül lehet hagyni benneteket, szóval mehetnek ketten a szüleid.

2009. okt. 31. 08:52
 6/39 anonim ***** válasza:
91%

Ha ilyenkor nincsenek sokan az üzletben, hamarabb végeznek, és ilyenkor nyugodtabb is lehet mondjuk a hétvégéjük.

Sajnos, dolgozó emberek normál időben akkor tudnak menni bevásárolni, amikor a fél világ egyszerre megy, pláne ünnepek előtt, és ez a tömeg és tumultus annyira fel képes húzni embereket, hogy a végén még oda a családi béke is.

Az a kis hiszti a gyereknél meg még duplán meg is térülhet így a későbbiek folyamán...

Valamit valamiért!

2009. okt. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nincs vele baj, ha nem mindennap csinálják. És különben is.. az ő dolguk.
2009. okt. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
49%
Számomra nagyon megdöbbentő válaszokat kaptál.Szerintem normális szülőnek mindig a gyereke és annak nyugalma az első.És nem hiszem,hogy az jó a gyereknek ha este 9-10-kor egy bevásárlóközpontban hisztizik a fáradtságtól,és a hülye szüleinek még nem is tetszik.Nekem 3 gyerekem van,a legkisebb 1 éves,és sosem voltam velük este 7 után vásárolni.Mi fél 8-kor fürdünk,vacsi,mese...esti rituálék alvás.Szerintem ez így normális.És legtöbbször én megyek a gyerekekkel bevásárolni.Az pedig nem igaz,hogy máshogy nem lehet megoldani.Akkor menjen egyik szülő ha csak este későn érnek rá!!A másik meg rendezze otthon a gyerekeket.Nagy az Isten állatkertje....
2009. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
92%

Csak tudod kedves előző, az sem mindegy milyen a napirendje a kicsinek, amíg persze nincsenek "egyéb kötelességei"...

Ha "normál" lefekvés előtt 10 perccel lenne módja látni az apját egy nap vagy annyit se, akkor kedves előző te mit áldoznál fel, mondjad???

2009. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
46%
Nagy szép kis szülő aki ilyen napirendet alakít ki a gyerekének,hogy este 10-kor még nincs ágyban.Nektek egyébként nincs lehetőség máskor látni az apukát mint éjszaka egy szupermarketben?Hát ehhez csak gratulálni tudok,nektek aztán kellett gyerek.Semmiképpen nem agyerekem nyugalmát áldoznám fel!!!Pedig az én férjem is reggeltől estig dolgozik,mégis ismerik a gyerekek az apjukat.Jah,hát tényleg nagy az Isten állatkertje,csak a ketrec egyre szűkebb.....
2009. okt. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!