Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 31 éves férfi még a...

Ha egy 31 éves férfi még a szüleivel él, viteti magát dolgozni, nem akar buszra szállni, nincsen barátnője, tán sose volt, akkor mennyi az esély arra, hogy a későbbiekben szülő, férj lesz? Ennyi idősen miért ennyire önállótlan?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 19:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Pán Péter szindrómának hívják, ha valaki ennyi idősen nem törekszik az önálló életre. Valamiért kényelmesebb neki, ha nem vállalják be a felnőtté válást, és az azzal járó esetleges kudarcokat, nehézségeket. Én nem kezdenék az ilyennel.
2012. ápr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 intrepid ***** válasza:
92%
Valószinű, anyuci az agyonféltésével lelkileg kasztrálta, ha már így nevelte fel, akkor viselje gondját addig, amíg rá nem akasztja egy olyan nőre, akinek ez örömet okoz. Vannak ilyenek, akik szeretik az ilyen kis plüssmacit.
2012. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%

és téged miért érdekel ez a pasi?

akarsz tőle valamit?


szerintem ne ácsingózz utána, mert ahogy írod vagy önző, vagy pedig tényleg beteg.

2012. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

"Valószinű, anyuci az agyonféltésével lelkileg kasztrálta, ha már így nevelte fel, akkor viselje gondját addig, amíg rá nem akasztja egy olyan nőre, akinek ez örömet okoz. "


Ez így van, egyetértek!

2012. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy kisebbségi komplexusa van. Vagy pánikbeteg. Totál 0 az önbizalma. A harmadikon szerintem a legkönnyebb segíteni, az még egyedül is megy. Az első kettőhöz már valszeg pszichomókus kell.
2013. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el hogy valaki ennyire magának való legyen, ez már a hülyeséggel határos lenne. Ez mögött valami más dolog lehet. Viszont akkor meg miért nem ment el orvoshoz?
2013. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az öcsém 21 éves és most jött ki rajta a pánikbetegség.Nem tud buszra szállni,múltkor bement a városba egyedül és rosszul lett,egy rokon hozta haza kocsival.

Tini korában folyton beszóltak neki az utcán,mert festett haja volt,mivel eredetileg vörös a hajszíne,előtte pedig azért csúfolták.Most jöhetett ki nála ez.


Hidd el,az ilyen embernek nem lesz gyereke,de szerintem ő már tudta ezt fiatalabb korában is.Nem ez a legnagyobb baja,hanem az,hogy a szülei nem élnek örökké.És addig kell megtalálnia a módját,hogy hogyan élhet majd önállóan.

Hidd el van elég baja ennek az embernek,anélkül is,hogy kíváncsiskodó rokonok,ismerősök kérdezgetnék.

Légy tapintatos,és ne kérdezz róla semmit,nem a te dolog,hanem a családjáé.

2013. dec. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%
A nagybátyám ugyanilyen. Soha életében nem volt barátnője, de igazából baráti köre sem. 53 éves koráig élt a nagyszüleimmel, ahol a nagymamám pontosan úgy kiszolgálta, mint anno gyerekként, majd mikor meghaltak, ráakaszkodott édesanyámra. Azóta ő főz neki, mos rá, még vásárolni is együtt járnak. Szóval ebből kiindulva szerintem aki 31 éves koráig nem tudott leszakadni az anyjáról, annak már csak akkor fog sikerülni, ha valami igazán nagy pofont kap az élettől, ami helyrebillenti.
2014. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 jegecske ***** válasza:
10%
Semennyi, lehet nem is férfi, valami csökevény
2014. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 jegecske ***** válasza:
12%
De leginkább hülye
2014. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!