Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Büdös emberek. Volt már...

Büdös emberek. Volt már dolgod velük? Ki volt? Családtag, osztálytárs, munkatárs? Hogyan rendezted le?

Figyelt kérdés
Nekem szinte "mindenhol" akad egy. Még ez idáig nem sikerült ezt a problémát megoldani.
2010. márc. 8. 19:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
93%

Munkatársak tömkelegével...

Elég kényes téma, szinte a legkényesebb:S...

2010. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
97%
beosztott. jelenleg is, és nem tudom megoldani...akik egy irodában dolgoznak vele, nekik még rosszabb, de néha azért ugye hozzám is bejön...ráadásul jóval idősebb nálam (min. 15 évvel) és ő is nő, meg egyébként kedvelem is. szóval nem tudok megoldást, de érdeklődéssel várom, ha valaki tud...
2010. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
90%
Ezt nem is lehet megoldani, kivéve ha nagyon jóban vagy az illetővel. Anyukám sokáig nem akart pl. dezodort használni, azt mondta, inkább fürdik. Szóvá tettük és azt is, hogy fizikai képtelenség óránként fürödni. Idővel elfogadta és ma már dezodorozza magát. De ha valakivel nem vagy jóban, akkor ezt nem lehet megmondani neki. Márpedig ki lenne jóban egy büdös emberrel... 22-es csapdája.
2010. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 Doruss ***** válasza:
80%
Van egy fiú az osztályomban akinek a szaga szabályosan égeti az orromat. képes egész héten tökugyanabban a ruhában járni az egész gyerek visszataszító ráadásul folyton poénkodik asziszi menő és humoros és mindenki röhög rajta csak hogy elhiggye és leégessék, de nagyon gááááz! +o(
2010. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
90%
Középiskolában volt 1 évfolyamtársnőm, aztán nyelvi órákon összevonták az osztályokat, egy csoportba kerültünk, a tanár pedig mellé ültetett, tehát padtársak lettünk. Valami undorító volt!!! Ahogy j9tt a jó idő, és egyre melegebb lett annál jobban undorodtam,piszkosul izzadság szaga volt, meg lehetett fulladni tőle. De nem csak én beszéltem be, mert másoknak is feltűnt, sőt én sose reklámoztam h milyen büdös, de a többiek mindig. Aztán ahogy jött a jó idő, úgy kerültek elő a szoknyái, rövidújjú pólói. A lábain, karján vastag jetiszőr9k, és a hónalján is, hosszúak, göndörek:S sosem fogom elfelejteni.
2010. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
97%

"Márpedig ki lenne jóban egy büdös emberrel... "

Jóban vagyok az egyikkel, mert különben nagyon jó fej, csak annyira mégsem vagyunk jóban, hogy felhozzam/felhozzuk neki a témát. Igaz, ha fürdik, akkor nincs szaga, csak ezt a folyamatot nem mindennap végzi. És ugye nemsokára itt lesz a pokoli hőség is, nálunk nyáron meg általában meg szokott lenni a 30 fok feletti belső hőmérséklet:(((..

2010. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
94%
Csak azt ne hidd hogy ez mosdás kérdése.Vannak elég sokan akiknek a bőre túl sok vajsavat termel, és dezodorral se lehet eredményt elérni mert az meg irritálja őket.vannak olyan gyógyszerek amiknek a szedése is fokozza.Én pld megmosom a hónaljamat és fél óra múlva már izzadság szagom van.Pedig nem is izzadok jelentősen. És semilyen kozmetikum nem jó rá.
2010. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
90%
Huuu, nagyon " friss" emlék,most is beleborzongok. A fogaszom!!!Vagyis...o nem " testileg" budos, torodik magaval, sokszor , ha olyanja van, még mutogatja nekem a rendelojébe behozott parfumjeit , hogy szerintem melyik illik hozza, meg hasonlo baromsagok, de cigizik..Ami nem lenne baj, sokan pofékelnek..De ez az urge valami olyan iszonyat modon sokat, vagy én nem tudom hogy, hogy az egész pasas egy athato cigiszag!!!! Multkor a metszofogamon dolgozott, a kesztyus ujjait odanyomta az orromhoz, azt hittem menten meghalok ott helyben!!!! Iszonytato!!!!! :D :D :D :D
2010. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
95%
Nos én nagyon izzadékony vagyok, olyan helyzetben ahol más talán meg sem izzad nekem patakokban csorog a hátamon hónaljamon az izzadság, hiába kenem magam bármivel! MINDENT kipróbáltam. Sajnos ez van amikor büdös is. DE amint lehetőségem van rá, mosakszom, dezodorozok, törlőkendővel megtörlöm magam vagy bármi. De az utca közepén mégsem kezdhetem ezt el! :( Borzalmas, megkeseríti az életemet. Nem vagyok túlsúlyos, fürdök, mosakszom..nem vagyok igénytelen és mégis ez van...BORZALMAS...:(
2010. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
43%

"A lábain, karján vastag jetiszőr9k, és a hónalján is, hosszúak, göndörek:S sosem fogom elfelejteni."


És erről ő tehet?

2010. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!