Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek. Volt már olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek. Volt már olyan kapcsolatotok egy osztálytárssal ami a többi osztálytárs miatt ment tönkre? Ha igen, mi volt a baj?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Másfél évig voltunk együtt, aztán külön csoportba kerültünk, és lassan de biztosan eltávolodott tőlem, azt nem tudom, hogy akarta e vagy nem. szakítottunk, és összejött egy másik osztálytársnőnkkel.(rá egy hétre kb, szóval vagy eleve megcsalt, vagy a lány miatt szakított. én mindkettőre tippelek... és hadd jegyezzem meg, hogy szánalmas dög az ilyen, akinek megtetszik más -addig- jól működő kapcsolata, és belerondít, mert nem tud magától szert tenni egy normális pasira) egy évig voltam kénytelen nézni őket. szar volt, de túléltem. ha egy mód van rá, azóta kerülöm az ilyesfajta helyzetek kialakulását, úgy mindenkinek jobb lesz...
2011. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem.
2011. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen...

De olyanom már volt ,hogy más miatt ment tönkre a kapcsolatom...

Volt olyan hogy elirigyeltek 2 nőt is és olyanokat hazudtak rólam ami nem igaz....Ez így évek után kiderült azóta is vágyom a bosszúra!!!

2011. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Velem nem volt, de a barátnőmmel igen: a sráccal minden héten elmentek sétálni a sulikörül. Viszont azok a fiúk akik utálják a barátnőm exét, követték őket, lefotózták, ahogy csókolóznak, stb. felrakták facebook-ra a képet kicsit átszerkesztve és még csináltak egykét dolgot :( a barátnőm és a pasija közös döntése az volt, hogy ne járjanak, csak legyenek barátok ( a pasi mint késöbb elárúlta, már amúgy is lassan szakított volna vele mert mást szeretett :/ ) utána abbahagytak mindenféle szekázást a hülyék és nem tom mér, de a srác többi barátnőét és a lány többi fiúját nem szekálták utána.
2012. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, most olvastam vissza mit írtam annó (még mindig így gondolom), de hiába gonoszság, tudom, de jó érzéssel töltött el egy pillanatig, amikor megtudtam hogy már nincsenek együtt, és még addig bírták mint mi...
2012. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!