Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdeklem őt, vagy csak én...

Érdeklem őt, vagy csak én képzelem "jelnek" ezeket?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akit a testvérem ismer.. nemrég bemutatott neki, mert kíváncsi volt rám. Azóta mindig köszön és mosolyog rám, ha találkozunk. Utána volt hogy elmentem előtte, köszöntem, visszaköszönt (ő közben mással beszélgetett), aztán utánam futott 1 perc múlva (szó szerint futott) hogy mi van tesómmal miért nem jött iskolába stb, (én ezt úgy "vettem" mintha csak ürügy lett volna ez hogy beszélgethessen velem). Pár nappal utána szintén odajött hozzám egy iskolai témával kapcsolatban (amit szerintem neki tudnia kellett volna, tehát lehet ez is ürügy volt?). És igen, ő egy tanár, tesóm tanára.

Tudom hogy ezt ti nem tudjátok megválaszolni és kevés az információ, őt kéne megkérdeznem, de mint kívülálló mi a véleményetek?


2011. okt. 30. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
50-50% az esély mindkettőre. De többet mondana, ha a szereplők korát is tudnánk. Felsőoktatásban valószínűbb, az alatt nem igazán.
2011. okt. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Felsőoktatás, és fiatal a tanár, szerintem 30 körül van, én 21 vagyok.
2011. okt. 30. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebből nem lehet megmondani. Én is mosolyogva köszönök mindenkinek, simán lehet, hogy ő is csak kedves, hogy érdeklődik a tesód iránt, stb. Ne kombinálj, ha tényleg tetszenél neki, észre fogod venni...
2011. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés:)
2011. okt. 30. 08:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Necces, mert ha tanít téged, akkor az állásával játszik. Másrészt felsőoktatásban már nem járnak annyira utána a hallgatók magánéletének, így a gyakorlatban kellő óvatossággal akár működhet is.

Van rá esély, mert a diákokról nem szoktak ilyen élénken érdeklődni a tanárok, max gimnáziumban. Legalábbis a tanáraim többsége 4 év után se tudta a nevemet, pedig a hajszerkezetem miatt eléggé elütök a többiektől.

2011. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is ezen izélek, hogy kifizettünk a pénzt az iskolába, innentől kezdve a tanárokat nem igazán érdekli ha nem jársz be az órákra, és ez különben is csak 2-3 napos hiányzás volt nem pedig 2 hetes .. engem ő nem tanít amúgy, és végzős vagyok. Óra után tesóm megvárt engem, gondolom odament hozzá a tanár hogy miért nem megy haza, mondta hogy engem vár, és megvártak együtt mert kíváncsi volt rám a drága:D Jöttem ki a teremből, annyit hallottam hogy "ő az" (tesóm mondta)
2011. okt. 30. 08:55
 7/8 anonim ***** válasza:
tesód lány vagy fiú?
2011. okt. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lány, van párja és tudja is ezt a tanár
2011. okt. 30. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!