Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akivel...

Miért van az, hogy akivel megismerkedem, beszélgetünk egy kicsit és már rögtön a jövőt képzelem el vele?

Figyelt kérdés

És uánna ha mással beszélgetem avval is ugyanugy elképzelem a közös jövőnket :)


Veletek is fordult már ilyen elő?


2011. márc. 6. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam de már megváltoztam! Sz.ar igy gondolkodni!!!
2011. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem voltam még így, de érdekes lehet...:-)

Szerintem, ha párkapcsolatod lesz, akkor megváltozik ez majd. (Ha már van párkapcsolatod, akkor meg nagyon fura!:-D)

2011. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ilyen (naív) barátnőm is van, az egyiknek szerencséje van, mert megtalálta élete párját, sikerült egy jó házasságot kötnie (a jót úgy értem, hogy jól megvannak, minden rendben van náluk) de a másik sajnos a mai napig így van, mindenkibe beleesik, és 35 évesen mai napig egyedül él, már kétszer is elvált, és 2 gyereke is van 2 apától. :o Sajnos nagyon naív, és a naívságát rettentően kihasználják a pasik.
2011. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, még szinte össze se jövünk, én meg már azon gondolkozom, hogy hogy mutatom majd be a szüleimnek, meg ilyenek. Baromira utálom, hogy ilyen vagyok:)

És szerintem azért van, mert még nem volt egy normális, komoly kapcsolatom, csak vágyom rá, hogy legyen, és elképzelem, hogy milyen lenne, ha.

2011. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de nálam csak egy ideig tart. Néhány hét, ez amolyan első fellángolás, és utána tisztul a rózsaszín köd. De addig folyamatos a látványos szenvedés... ha csak ír vigyorgok, ha olyat ír, ami nem tetszik, bőghetnékem van. :) Két véglet, de miután lezajlik a folyamat élvezem, mert megint új dolgot tapasztaltam... )
2011. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem akartok velem beszélgetni egy kicsit? :))
2011. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
haha :)
2011. márc. 6. 19:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem mindenkivel, de idáig volt két fiú akit megszerettem velük igy voltam. Elképzeltem hamar,hogy milyen lenne ha. :D
2011. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nem nagyon jó! Nekem is volt egy barátom, aki ilyen volt! Ha egy lánnyal jól el dumált, már egyből "szerelmes" lett, már látta maga előtt fehér ruhában. Aztán persze jött a sok csalódás! Ráadásul meg is lehet így nagyon ijeszteni valakit. Mármint, hogy a 2. randin már arról beszél valaki,hogy mi lesz a gyerekek neve!
2011. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!