Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklem a családomat?

Miért nem érdeklem a családomat?

Figyelt kérdés
Heten vagyunk testvérek, öt fiú és két lány, én vagyok a középső, és senkit nem izgat, mi van velem. A nővérem folyton pasizik, az egyik bátyám stréber, és folyton magol, a másik koliban van, alig látjuk. Van még két öcsém, akik ikrek, és folyton egymás s*ggében vannak, meg egy húgom, de ő pici. Apám jól keres, de alig van itthon, anya viszi a háztartást, de őt nagyon lefoglalja a húgom. Velem meg nem foglalkozik senki, ráadásul a nővérem folyton beszólogat. Barátaim sincsenek, mert kövér vagyok! Mit csináljak?
2011. febr. 21. 18:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, f/14 vagyok.
2011. febr. 21. 18:15
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagycsalád átka :(

Nemtudsz esetleg ismerkedni hasonló érdeklődésűekkel, pl.: elmész különböző tanfolyamokra, szakkörökre, kurzusokra. Pl.: média szakkör, színjátszó szakkör stb.

Esetleg beszélj anyukáddal, hogy elhanyagoltnak érzed magad, és úgy érzed nincs senkid stb. Vagy segíts neki :-)

2011. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Gondolj bele hogy anyukádnak milyen nehéz lehet és mennyi dolga van a sok lurkóval. Segíts neki és közben beszélgessetek. Az hogy hogyan nézel ki ne zavarjon. Biztos érdekes ember lehetsz, csak egy picit elveszettnek érzed magad. Lesz jobb is fel a fejjel :)
2011. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szilvo79 ***** válasza:
100%
szerintem vedd kicsit lazábban!biztos hogy foglalkoznak veled,csak te érzed úgy,hogy nem annyit.szeretnek,de élik az életüket.anyud persze,le van kötve a húgoddal.gondolhatod,mennyi dolga van.segíts neki,ha engedi.beszélj vele,foglalkozzon veled is,kicsit többet!
2011. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínüleg a hiányérzet miatt sokat eszel, ezzel vígasztalod magad, és emiatt van a túlsúly. Bizony ez nem valami vonzó. De házon belül, családon belül nagyon is kell, hogy szeretetet találj. Igazuk van az előttem szólóknak. Próbálj segíteni, anyukád körül sündörögni, stb. Te is adjad a szeretetet, áraszd magadból a jóindulatot, és egyszercsak mit látsz? Mindenk szeret és keresi a társaságodat.
2011. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jaj... ne gondold,hogy Veled nem törödik senki Drága! Azért mert kövér vagy,még lehetnének barátaid! Én is az vagyok,mégis vannak barátaim!
2011. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha unatkozol, nyugodtan írj privátot, beszélgetünk, most perpill nincs senki, akivel tudnék beszélgetni, pedig szívesen tenném, úgyhogy írjírjírj nyugodtan.

14/L

2012. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jól verd meg a nővéred, meglátod mindenki törődni fog veled!
2012. jún. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!