Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavarna ha a...

Titeket is zavarna ha a párotok szülei ilyenek lennének? 16/L

Figyelt kérdés

A barátom szülei büdösek az apjának istálló szaga van, az anyjának meg állandóan vegyszer szaga van.

Nem bírok náluk lenni mert az orrom nem bírja az ilyen erős szagokat.


Amikor ritkán náluk vagyok akkor állandóan cseszegetnek ,hogy milyen vékony vagyok és állandóan kínálgatják ,hogy egyek már egy kis kolbászt,sonkát meg ilyen húsokat.

Hiába mondtam nekik sokszor ,hogy én nem eszem ilyeneket.


2011. okt. 30. 10:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Elkényeztetett liba vagy.
2011. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
??
2011. okt. 30. 13:34
 13/16 anonim ***** válasza:
A kérdés alapján azt hittem, hogy keményen alkoholizálnak, tolvajok vagy valami ehhez hasonló dolog.
2011. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik nap olvastam a másik kérdésed,de ezek után is a véleményem ugyan az marad, egy elkényesztetett kis liba vagy. Te nem szoktál takarítani?Vagy azt se bírja elviselni az orrod?

Gondolom falun élhetnek,és hát igen,ahol istálló van,ott istálló szag is. Igazából sajnálom a barátod,hogy egy ilyen meg nem értő barátnője van...De majd keres másikat egy idő után,ha rájön,miket irogatsz itt a valószínűleg tisztességgel dolgozó szüleiről. Én legalábbis nem tűrném,hogy így beszéljenek róluk.

Az én barátom is falun lakik. Sok az állat,így ott is vannak szagok. De a legkevésbé sem elviselhetetlenek,sőt...

Kiváncsi lennék,szoktál-e segíteni nekik valamiben?

És hiába,sokan szeretik a kolbászt.És a jó házisonkát... Ez ne idegesítsen,elmondod nekik szépen,sokszor,és majd leszoknak róla. De ha nem,az se baj,vannak ilyen emberek,de ezt pusztán szeretetből szokták csinálni általában,nem hogy téged idegesítsenek

2011. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
Igen, zavarna, de neked kell alkalmazkodnod.
2011. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt mondom, hogy nekem meg bár lenne egy párom, aki igazán szeret és én is őt, örömmel üdvözölném az istállószagú apukáját a vegyszerszagú anyukájával együtt. És ennék egy kis házisonkát, nagyon szívesen. Vissza fogod te még ezt sírni, ha kihajít a pasid. Mert ilyen elkényeztetett pitsa mentalitással nem sokáig leszel bejáratos hozzájuk, azt most borítékolom:PPP
2011. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!