Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósod milyen ember?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Buta
2010. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
fú írtó sokat dumál sajátmagáról...
2010. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hehe. erről órákig tudnék beszélni :D

egyébként röviden: egy önző dög, aki magán kívül senkit sem szeret, de azért eleinte meg akart tiltani a fiától, csak hogy ne legyen boldog. :D

egyébként lusta, koszos a háza, de azért jól főz.. :D

összességében nem tartom normálisnak, és nem is fogom.

2010. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ő téged milyennek tart utolsó válaszoló?:)
2010. okt. 11. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én anyósom egy sz*r ember.Rühellem,mint az állat,és életem végéig fogom is.
2010. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Önző, irigy, érzelem szegény. Tönkretette a házasságunk.
2010. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én sem szívlelem az enyém.

Bár nekem még csak anyósjelölt,de nem szeretem.

Morog mindenért,nem tud szeretni csak magát.Elvárná,hogy a fia csak őt szeresse,és ő legyen neki a legfontosabb.

2010. okt. 11. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy eredeti házisárkány!!! :))
2010. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szintén be kell állnom a sorba,mert az én anyósom is dettó!A hátam mögött elmond mindennek.Sógornőm is tiszta anyósom!Nem sokszor megyünk párommal hozzájuk,havonta 1X.Viszont akkor is be tud szólni Ő,vagy a sógornőm valamit!Családi házban laknak,2 kutya bent van a "házban" & nem a legkisebb,hanem a legnagyobb...Minden tiszta szőr,kupi van,& múltkor pl.azt mondta,hogy nem jött a takarítónő takarítani,& persze rám gondoltak!Milyen dolog???Mert ha meg kér akkor max,de nem vagyok takarítónő,& ott sem lakom!Otthon fekszik,nem csinál semmit sem,& a másikat mondja el mindennek!Először azt hittem,hogy beteg,de nem!Be meséli magának,& ezért Ideggyógyászatra is jár!Sokszor úgy megmondanám a magamét,mert egyenes embernek tartom magam,viszont nem akarok összeveszni velük!Hogy mondjam meg,hogy engem zavarnak dolgok...Mert kicsi dolgon is felhúzzák magukat!Hozzáteszem,hogy nyugtatót is szed az anyósom,& amikor megyünk,többször nem volt magánál!Hamar felejt el dolgokat!
2011. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!