Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megeszitek azokat az ételeket,...

Megeszitek azokat az ételeket, amik nem "olyanok, mint" pl. az anyukátok főz, vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

Beszélgettem a férjemmel arról, hogy napok óta mákra vágyom, holnap főznék egy mákos nudlit. Mire ő: "A te mákosnudlid valahogy nem olyan, mint a nagymamádé, inkább ne csinálj!"

Most tényleg azért ne főzzek valamit, mert 'nem olyan", mint mások főzik??????????

Ti hogy vagytok ezzel?


2011. okt. 29. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
csinálj csak nyugodtan,de neki ne adj belőle!!! egyébként lehetnek elérések még a teljesen ugyanolyan receptek között attól függ ki főzi de attól még nem biztos hogy rosszabb, csak másabb.
2011. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Férfitól ne várj mást. Mióta én főzök magamra, nem ízlik annyira anyukám főztje, mert én sok mindent teljesen máshogy csinálok, erősebben fűszerezek, stb... szóval néha elgondolkodok, hogy bírtam ezt vagy azt megenni...
2011. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Attól még lehet finom. Az én borsófőzelékemnél nem jobb senkié, de attól mg lehet ehető.
2011. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csinálj, most attól hogy neki másé jobban ízlik te miért ne csinálnál?? nem is értem hogy merül fel, nem eszik belőle és kész hát ennyi.
2011. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is máshogy főzök, mint anyukám, férjem anyukája. Mivel nincs más, kénytelen megenni, amit adok neki, de nagy családi ünnepekkor olyan ételeket kérünk tőlük, amiket én sajnos nem bírok olyan jó "gyerekkor-ízűre" megcsinálni (pl. töltött káposzta, gazdag húsleves), hiába vannak meg a receptek.

Nekem is vannak olyan ételek, amikből az anyukám/nagymamám által főzötteknek nincs párja, ettől függetlenül bárhol, bármikor megeszem. Kb. annyit jelent, hogy nem csillagos ötös, csak ötös vagy négyes, de attól még finom, csak máshogy.

Én megfőzném a nudlit, és ehetne abból, vagy ha nem felel meg neki, egyen hideget. 2 félét nem főznék, mert az luxus+gondolom, zömmel úgyis ő "rendeli meg" tőled a menüt, most egyszer kibírja.

2011. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Főz bátran !!! A nagyi főztje biztos jobb ha ő mondja de,kostolás nélkül honann tudja ,hogy a tiéd most milyen lesz. Soha sem sikerül ugyan olyan izüre semmi ,ha 1000-szer csinálod meg ua kaját akkor sem .

Vagy kérd meg a férjed ,hogy 2 csináljátok meg hátha ő tudja mi a titka!!!

2011. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2011. okt. 31. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!