Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottunk a barátnőmmel,...

Szakítottunk a barátnőmmel, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindennél jobban szeretem, bármire képes lennék érte, 10 hónapot voltunk együtt, és minden téren ő az igazi számomra. Ha tudnám mit kéne tennem megtenném, bármi az ára.... Hogy tegyem túl magam rajta? Teljesen ki vagyok borulva, ma sűrgősségire kellett vinni mert elájultam, és egy órán keresztül magamon kivül voltam és nem tudtam magamról... Mit tanácsoltok, mit tegyek? Nagyon fáj, segítsetek kérlek!

17/f


2011. okt. 30. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nehogy odamenj hozzá sírni, meg könyörögni!

Mert ez a lány részéről átcsap ellenszenvvé. És meg fog utálni. Ugye ezt nem akarod?


Hagyd békén, ha nem akar már tőled semmit, szíve joga hozzá.

Te pedig légy férfi! Fiatal vagy, buli-buli hátán, haverok stb.

Aztán majd jön egy másik lány.

2011. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket, nagyon jó olvasni őket...

Jöhetnek még, sokat segítetek!

2011. okt. 30. 21:25
 13/16 anonim ***** válasza:

ma 21:06 Nem tudhatod. Van akinél ellenszenves, van akinél bejön. Nálam pl bejön. Nekem az lenne ellenszenves, ha nem csinálna semmit, hogy visszakapjon. Egy próbát megér. Jó ne legyél szánalmas rinyagép, de menj el hozzá, vigyél virágot, vagy bármi mást, amit szeret. Igérd meg, hogy nem leszel többet féltékeny( és ne is legyél!!!)

Remélem sikerül. Ha már nem szeret és nem sikerül, akkor meg tűrd.. Lassan elmúlik.

2011. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ha engem valaki folyton megalázna azzal, hogy féltékenykedik, akkor így járt, csókoltatom, mehet amerre lát. szóval ne csodálkozz.

inkább tanulj a hibádból, fiatal vagy még, lehet még 100 nőd, majd túlleszel rajta.


ennyi idősen én is világfájdalomnak éltem meg, h dobott a pasim, aztán később rájöttem, hogy még talán hálás is lehetek neki, mert magamba néztem, és rájöttem, h mit kéne máshogy csinálnom, hogy a későbbiekben ne kövessek balgaságokat.

2011. okt. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Írtad már be a google-ba, hogy "hogyan szerezzem vissza az exemet?" én meg tettem... próbáld ki, ha megvan az a fórum, hogy "pua" akkor jó helyen jársz... Csak előre :D
2011. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
33%
Légy öngyilkos!
2011. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!