Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 évig együtt voltam a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 évig együtt voltam a barátnőmmel nemrég szakítottunk mert aztmondta hogy neki nem megy meg szabad szeretne lenni de ennek ellenére nagyon jóba maradtunk és azt mondta adjak?

Figyelt kérdés
neki egy kis időt had gondolkojon aztmondta szeret de nem tudja mit tegyen ennek már 3 hete jóba vagyunk beszélgetünk szinte minden nap. Várjak még rá vagy inkább mel nemrég szakítottunk mert aztmondta hogy neki nem megy meg szabad szeretne lenni de ennek ellenére nagyon jóba maradtunk és azt mondta adja neki egy kis időt had gondolkojon aztmondta szeret de nem tudja mit tegyen ennek már 3 hete. Jóba vagyunk beszélgetünk szinte minden nap. Várjak még rá vagy inkább?
2011. szept. 12. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Adjad.
2011. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi van ???

Amikor a szöveg végére értem olyan deja vu érzésem volt.

2011. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi vmiért 2x tette be amit írtam a lényeg hogy haggyam vagy várjak még rá?
2011. szept. 12. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
ne beszélgess vele. szakíts meg minden kapcsolatot vele. ha szeret akkor hiányozni fogsz.
2011. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Keress mást, vagy várni akarsz egy évig mire döntésképes lesz ?
2011. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!