Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár napja szakítottunk barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SzeretlekEsztii kérdése:

Pár napja szakítottunk barátnőmmel rohadtul szeretem, de most ő össze jött egy másik pasival, de ma telefonáltunk s mondta, hogy szeret, szerintetek akkor megéri várni vagy ne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne várj rá...kezd új életet!
2011. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha pár nap alatt talált valakit, akkor hagyd a csajt a fenébe, keress valakit, aki igazán szeret téged.

Persze az is lehet, hogy csak féltékennyé akar tenni, bár az szakítás után értelmetlen, az meg, hogy azt mondta,. hogy szeret csak azt a gondolatomat erősíti, már bocsánat a kifejezésért, de a hülye p*csa aki csak szórakozik veled.


Szóval ne foglalkozz vele, van még nő ezen a világon, elég csak körbenézni!

2011. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy féltékennyé akarna tenni...

Komoly kapcsolatnak néznek szerintem elébe...

Mondtam a lánynak,hogy semmi se lesz olyan mint régen s annyit mondott,hogy:de...

2011. szept. 17. 19:05
 4/9 Span ***** válasza:
Annyi meg annyi nő van még a világon!!! Csak ha találsz valakit cseréld le a profil neved! Vagy keress egy Esztert!
2011. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen rengeteg lány van de egy lány iránt se tudom azt érezni mint ő iránta....
2011. szept. 17. 19:16
 6/9 Span ***** válasza:
Puding próbája az evés! Nem tudhatod most...
2011. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De tudom...
2011. szept. 17. 19:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Deérdekes..énis így írom a nevemet hogy Esztii xD


De ha szeret akkor minek jön össze egy másik fiúval?:S

2011. szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt ne tőlem kérdezd....
2011. szept. 19. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!