Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agresszívabb lehet? Bővebben lent

Agresszívabb lehet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy 9 éves kapcsolatom, 2 és fél éve élünk együtt az ő lakásában. Előtte évekig a szüleimnél laktunk, akik soha egy fillért sem kértek tőle se számlákra se semmire. Aztán beköltöztünk a lakásába. A nagypapámtól kaptam nagyon sok pénzt, amit én az élettársam lakásába fektettem felújításra. Állásom csak 4 órás volt, de fizetéskor mindig bevásároltam, magamra szinte csak a buszbérletre és a telo feltöltésére költöttem. Egy veszekedés alkalmával hozzám vágta hogy ez az ő lakása, az ő fürdője (amibe a csempe, a kád stb a nagypapámtól kapott pénzből van, mint sok más a lakásban) szóval hogy az övé, én semmit sem csinálok nem adok pénzt mindent ő fizet stb. A szüleit pénzeli a hátam mögött én meg anyukáméktól kérek pénzt ennivalóra, mert az élettársam képes úgy elmenni napokra vidékre dolgozni hogy egy fillér nélkül itthon hagy. A hobbijára rengeteget költ, és vett egy nagyon drága lcd tvt 300 ezert ft-ért mert neki az kell! És az ő pénze arra költi amire akarja. Nekem semmi! Kajára is ritkán ad. Sajnos munkanélküli lettem. Tegnap megmondtam hogy mindig magára gondol, annak kell lennie amit ő akar és önző, mert most nagyon nem jól állunk anyagilag és nem kéne 60 ezret elkölteni a hobbijára, amikor ennivalóra meg nem ad. Sokszor a szüleimnél eszünk. Előzö héten adott pénzt kajára de csak azért mert az apjának születésnapja volt és hogy hívjuk meg ebédre. Az én szüleimmel kapcsolatban sosem tett ilyet. Tegnap megrázott és oldalba ütött. Szerintetek ez a helyzet rosszabb lesz?
2011. okt. 31. 08:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez komoly probléma. Sajnos az ember senkiben nem bízhat maradéktalanul meg. Ez a műszaki cikk vásárlás, önmaga meglepése arra mutat tanubizonyságot hogy az illető rajtad akar spórolni, tehát neked nem ad. Önző az ilyen. Én biztos vagyok abban hogy a felújítások, egyéb dolgok amik a Tiéd számlát csináltattam volna a Te nevedre hogy esetleges kellemetlenségeknél tudj mivel érvelni, mert így messziről jött ember azt mond amit akar...
2011. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!