Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ingerültebb, agresszívab...

Miért ingerültebb, agresszívabb 2 éves kisfiam most, hogy fogzik? Igazából nem látom rajta, hogy fájna neki, de a viselkedésén nagyon észrevehető, illetve azon is, hogy rosszabbul alszik.

Figyelt kérdés
Ha viszont a fogzás fájdalmat nem okoz, akkor mitől ilyen ingerült? Fogmosásnál, evésnél nem látszik rajta, hogy érzékeny lenne neki, vagy fájna.Viszont állandóan odajön és belémharap.Minél jobban nem hagyom neki, annál inkább jön és próbál megharapni.Ezt csak most kezde el csinálni, hogy egyszerre 4 foga jön,azelőtt ilyen nem volt.Próbáltam neki már mindenfélét adni, hogy ne engem harapjon, hanem rágja azt (rongy, rágóka, bármi), de semmit nem fogad el, bezzeg engem jó megharapni...
2011. okt. 13. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Telihold van, ilyenkor 'agresszívebbek' a gyerekek, erre még rátesz egy lapáttal az erős hidegfront.

Amúgy ez szerintem valami figyelemfelkeltés akar lenni és nem a fog miatt. Játszatok többet, hogy terelődjön a figyelme más fele. Bábozzatok, rajzoljatok, vagy csak rendezzétek át a játékokat együtt.:)

2011. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a bölcsi-kezdés is benne van a dologban....nagyon tetszik neki (5 napot volt eddig, aztan beteg lett), de észrevettem, hogy azóta nagyon anyás lett.
2011. okt. 14. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:

A bölcsi lesz a ludas.:)

Nálunk is anyásabb lett a fiam.

Első válaszoló.

2011. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!