Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a csajról?

Mit gondoltok erről a csajról?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


Szerintem ultra beképzelt. Minden héten új ruha.. Én örülnék ha kapnék egy 1000 forintos pulóvert, mert 10 kg-t fogytam és sajnos nagyok rám.


2011. okt. 31. 09:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
"Ha nincs pénzem, inkább nem eszem 2 napig" nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem az evés az első. Lehet, hogy te fényevő vagy, de én inkább kibírom kevés ruhával, mint hogy éhen haljak...
2012. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én azon akadtam fent, hogy nem megy el diákmunkára. Suli mellett lehet csinálni, én is ezt tettem. Sok mindenről le kellett mondanom, mert tudtam nem lesz rá annyi pénzem és mégsem volt keserves diákévem emiatt. Kicsit el kellene a lánynak gondolkodnia mi a fontosabb neki.
2015. jan. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!