Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen csajról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen csajról?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen lehet, és hát már elég sokat csalódtam, így nem nagyon merek vele kikezdeni.

A csaj szőke hajú, néha összefogva hordja a haját, egyáltalán nincs kifestve, nem sokat láttam még másokkal beszélgetni, elég halkan beszél, ezek alapján egy egyszerű nem beképzelt csajnak tűnik, na de mi van ha mégsem az?


2011. szept. 28. 21:13
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Vajon megéri egy ilyen csaj miatt lejjebb adni a büszkeségből?
2011. szept. 28. 21:16
 2/23 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Hát öregem, ha nem veszed a fáradságot, hogy megismerd, akkor te soha senkiben nem fogsz megbízni, senkit nem fogsz igazán szeretni, és sose tapasztalod meg, hogy milyen egy társ mellett ébredni. Ezt neked senki nem fogja megmondani, ezt neked kell kiderítened.... úgy, hogy beszélgetsz vele, elhívod randizni, megismered az érzékeny oldalát. Mert olyan minden nőnek van, csak kérdés, hogy a férfi olyan-e, akinek érdemes megmutatnia. Értem?
2011. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Mi az hogy lejjebb adni a büszkeségből?
2011. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Ez a "nem akarok csalódni, annyit csalódtam már" szöveg meg egyértelműen arra utal, hogy te is mélyen sáros voltál az ügyben. Olyan nincs, hogy valakit mindenki csak kizsákmányol, ott az illetővel vannak belül bajok. Ha valami nem működik, változtass és ne a női nemen akarj elégtételt venni, és főleg ne hidd, hogy a büszkeséged miatt vagy magányos.
2011. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
hát azt h büszkeségből nem társalgok vele, mert tegyük fel kiderül h egy beképzelt pcsa, akkor azzal h kikezdtem vele, nem csak csalódtam, de leadtam a saját büszkeségemből is...
2011. szept. 28. 21:21
 6/23 A kérdező kommentje:
na igen de valszleg amúgy sem lenne semmi, úgy én lejjebb adok a büszkeségemből, ergo sértem a saját egom stb, így meg ha nem társalgok vele, nem csak nem csalódok, de az egom sem sérül.
2011. szept. 28. 21:23
 7/23 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Miért adsz le a büszkeségedből azzal, hogy beszélgetsz egy számodra vonzó lánnyal? Ezt nem értem.
2011. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem tudod mit jelent a büszkeség.. Eléggé idióta és értelmetlen hozzáállásod van. Azt ajánlom meg se próbálj ismerkedni a csajjal. Jót teszel neki, ha egy ilyen gyökér elkerüli.
2011. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Smartguy86 ***** válasza:

:D Mert most marha nagy egod van? Mire föl? Még egy lánytól is félsz... Ez a nagy magabiztosság? Nincs itt semmiféle ego meg büszkeség, egyszerűen rettegsz attól, hogy kevés vagy. Ezt pedig csak egyféleképp lehet legyőzni, ha te magad fogod a tökeidet és megmutatod annak a nőnek, hogy érett férgi módjára képes vagy kultúráltan elbeszélgetni vele.


De igazad van, ha nem kezdeményezel, akkor nem fogsz kudarcot vallani, de sikereid se lesznek soha.

2011. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát ha pl elutasít, azzal az egom sérül nagyon, és ugye a férfiaknál az ego elég nagy dolog...
2011. szept. 28. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!