Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? ( Tovább alul)

Mit csináljak? ( Tovább alul)

Figyelt kérdés

El jöttem a barátomhoz 3 napra.. anyumnak azt mondtam hogy a barátnőmhöz megyek aludni!! a Barátnőm falazott is nekem meg minden.. de tegnap rám írt anya facebook-on hogy szia.. én vissza írtam de úgy hogy Tibike vagyok ( Az én barátom) és azt írta hogy nincs e nálad a lányom vissza írtuk hogy nnics meg mibden.. é azt írta hogy holnap ( ma) megy le a barátnőmhöz meg nézni hogy ott vagyok e.. de ha rá jönn hogy hazudtam akk nagyon nagy baj lesz!! ma reggel pedig a barátom ment azzal a busszal amivel anyum és írt nekem a barátom hogy, rajta van a buszon.. szóval most éppen megy meg nézni hogy hol vagyok :( nagyon izgulunk hogy mi lesz...


Jah és azért hazudtam anyumnak mert ő is így viselkedik velem.. mindig kiabál rám... ha rosszat csinálok az a baj.. ha jó akk az.. :( a barátomat nem engedi hozzánk.. én sem jöhetek hozzáá.. azért szökök.. mert ugye már tél van nem lehetünk kint a hidegbe.. már nagyon unom hogy mindig én vagyok a rossz.. közben meg minden meg teszek hogy nem legyen veszekedés.. el kéreckedek ha menni akarok valahova.. volt olyan hogy a barátom már a buszon vt hogy megyünk sétálni meg ilyneek bent a városba.. anya el is engedett.. aztán meg hirtelen meg gondoltam magát és nem engedett.. én meg el mentem.. mert nem hagyom hogy ő el hív meg minden utána meg anyum meg már nme enged.. anyni veszekedés volt már hogy már nagyon fáj :(( minden nap sírok.. szó szerint meg akarok halin :( valaki segítsen az életem megoldásában!!!! Lécci segítsetek :( :'(


2011. okt. 31. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazat kell mondani és akkor nincsenek ilyen problémák!
2011. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Majd írd meg mi volt.

Ne izgulj nem lesz baj, örülj hogy ilyen problémáid vannak még, pont ma jutott eszembe hogy pár évvel ezeleőtt én is hazudtam anyukámnak hogy hol alszok, és mennyire izgultam mert tudtam hogy tudja hogy hazudok:)

De jó volt......a sok izgulás, szökdösés:)

Azóta az a fiú a férjem, 2 gyerekünk van.

Visszasírom ezeket a problémákat:)

tényleg írj majd mi volt nem kell félni

2011. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam a múltkor én is, azzal a különbséggel,hogy(nem tudom hány éves vagy.), már nagykorú vagyok. Tudni kell, hogy még otthon lakom,mert jelenleg munkát keresek. Van egy barátom,akivel már egy ideje együtt vagyunk, csak az a baj, hogy elég messze vagyunk egymástól(sajnos).És tudtam,hogy mama úgysem engedne le hozzá(pedig a saját pénzből mentem le, meg megbeszéltük, hogy felesbe állja az utamat) És kénytelen voltam azt mondani, hogy a barátomnál alszom. Persze a drága testvérem beköpött,és elkezdett velem kiabálni, de azóta ez nem került szóba.Nem tudom, hány évesek vagytok, vagy miért nem engedi meg, hogy találkozzatok egymással. Messze laktok egymástól? Nagymamám a mai napig morog(na) ha elmennék így hétvégére, még akkor is, ha tudnak róla..Próbálj beszélni anyukáddal, hogy akkor legalább nappal találkozzatok, este meg hazamegy. Azt sem engedi? vagy pár órára.
2011. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bazsii05 ***** válasza:

"azért szökök.. mert ugye már tél van nem lehetünk kint a hidegbe.."


még nincs tél.

2011. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy? Figyelj, szólj barátnődnek hogy találjon ki valamit, mondja meg hogy átugrottál másik barátnődhöz sulis tananyagért, vagy bármi ami értelmes dolog. Találd fel magad, füllents, de előbb utóbb fel kell vállalnod hogy van barátod. Ezt a szülőknek is el kell fogadni.
2011. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért nem lett volna elég csak 1napra menned a barátodhoz?Akkor könnyebb lenne a helyzet...


Amúgy meg anyud biztos azért engedett el,hogy rádbizonyítsa a hazugságot és ezentúl már soha sehova ne engedhessen el.Sz*mét egy anyuka...

2011. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
miért nem mentél át gyorsan barátnődhöz ha tudtad hogy le leszel ott ellenőrizve? mennyi idős vagy? barátod szülei nem tudnak anyukáddal beszélni?
2011. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mi volt.Nem tudok mit tanácsolni, meg szerintem már késő is..
2011. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Kedves Kérdezőnek ne tanácsoljatok olyat, hogy gondoljon ki valami ügyes alibit, mert úgysem fog neki sikerülni. Ilyen helyesírással már azon is csodálkozom, hogy megtalálta a billentyűket...
2011. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!