Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek esküvői sminkért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek esküvői sminkért sok összesen 17 ezer forint? Tovább alul

Figyelt kérdés

tratalmazza:

1 próbasmik nekem ingyen

1 menyasszony smink 7000 Ft

1 vőlegény smink 4500 Ft

2 koszorúslány smink 5500 Ft


2011. jan. 6. 15:51
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
82%
Hát,Te tudod,de szerintem rengeteg! Minek a vőlegénynek meg a koszorúsoknak smink? A koszorúsok sminkeljék ki magukat.Menyasszonyi smink 7 ezer???Nekem 2 ezerért csinálta a kozmetikusom,és ebben még a szemöldök-szempillafestés is benne volt,előtte való nap.
2011. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
80%
Miért kell egy vőlegényt sminkelni? Transzvesztita?
2011. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
78%
én csak a vőlegény-sminket furcsállom... Az mi? Mármint kis alapozó a fotókhoz... ahhoz pedig sok. A többi korrekt.
2011. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagyok otthon a témában, nem voltam még menyasszony, és nem sminkeltetem magam sminkessel.

De nekem nagyon soknak tűnik az összes tétel.. Mit raknak a menyasszonyra, hogy 7000 forintot elkérnek érte? Aranyport? Valószínűleg három ceruzavonalat meg két kenésnyi festéket.

És a vőlegényt szokták sminkelni??? Hát nagyon le vagyok maradva..:)

A koszorúslányok meg mennyivel kapnak rondább maszkot, hogy "csak" 5500 forint a sminkjük?

Hát.. én nem tudom, hogy mostanában hogy szokták csinálni, de én tuti nem fizetnék ennyit egy sminkesnek. Persze ha neked ez járul hozzá ahhoz, hogy tökéletes legyen a napod, akkor nyugodtan fizesd ki, egy közepes költségvetésű lagzinál pl egyáltalán nem tűnik olyan soknak 17e forint egyéb költség, ha nem nézzük mire megy.

2011. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
90%

Biztos elég tűrhetően állsz anyagilag, úgyhogy ha szép, nagyszabású esküvőt tervezel, akkor megéri, hogy mindenből a legjobb legyen.

A miénken én csináltam a saját sminkemet ingyen. :D Szép lett, mivel már elég tapasztalt vagyok ilyen téren, tudom, mi áll jól nekem és mi mutat jól a fényképeken.

A vőlegényt viszont valószínűleg megütötte volna a guta, ha kisminkelik, a haverjai meg összepisilték volna magukat a röhögéstől. Meg a család is... Mellesleg én is. :D

Talán picit maradiak vagyunk. :)

2011. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
90%
ez nem sok hanem rengeteg.(egy kozmetikus)el sem tudom képzelni milyen termékkel dolgozik....
2011. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
67%
a koszorúslányok nem kislányok szoktak lenni? Nekik minek a smink?
2011. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 2 éve 5000 ft volt a menyasszonyi sminkem,a koszorúslányom 3 éves volt,a férjem meg kiröhögött volna,ha sminkeltetni akarom.
2011. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
98%
Aki ennyiért dolgozik az nem sminkes, hanem maszkmester...
2011. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
80%

beállok a maradiak sorába,nem értem mit sminkelnek a vőlegényen...párva vagy sirva vagy röhögve de menekülne ha mondanám h neki is smink:D


7ezer meh 5,5ezer sminkért? legutóbb kozmetikussal sminkeltettem mert nem volt nálam semmi és alkalomhoz kellett,1500ért olyan sminket csinált,hogy csak néztek rám...

2011. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!