Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem enged anyum a szerelm...

Mért nem enged anyum a szerelmemhez? (Tovább alul)

Figyelt kérdés

Amióta az anyum meg tudta hogy a barátommal le feküdtem azóta ő se jöhet hozzám, se én hozzá.. talizni kint szoktunk, el menni sétálni meg ilyenek... :S Már bele vagyok betegedbe.. :S de nem csak én hanem ő is.. :(( segítsetek...


Szerintetek fel szökjek..? nem lesz nagyon baj??


2011. aug. 16. 11:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2011. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
de baj lesz, hány éves vagy?
2011. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Helyesírásodból és stílusodból a korodra következtetve, tőlem még 1-2 pofon is járt volna :)
2011. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
kortól függ,hány éves vagy?
2011. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
13 éves fejlett cicis micis lány! Naná, hogy nem enged, biztos hogy bőven kiskorú vagy, és akármilyen baj ér téged, egy egyszerű nőgyógyászati vizsgálat során ki derül(het) hogy már nem vagy szűz akkor pedig az orvos hivatalból értesíti a hatóságokat kiskorú megrontása miatt, ami súlyos büntetőjogi felelősségre vonással jár - gondolom anyukád ettől szeretné magát is megkímélni, meg a "megrontódat" is...
2011. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

hát ha reménytelen h megengedje, akk annyit csinálhatsz h elmész barátodhoz és nem szólsz róla legalábbis ne mond meg h oda mentél, vagy csináljátok vhol a szabadban :D jobb ötletem nekem sincs :D

am télleg érdekelne hány éves vagy :D

2011. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 napietus ***** válasza:
valószínűleg azért, mert még kicsi vagy. remélem legalább védekeztetek.
2011. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
15.. és igen az utolsóra a válasz..
2011. aug. 16. 13:24
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem a szex miatt szeretnénk ha fel mennék hanem azért mert ez olyan mintha tiltana tőle.. és nagyon rossz.!!!
2011. aug. 16. 13:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pszichológus létemre az ajtót is rád zárnám! (no persze képletesen) Ha az én lányom lennél nem jutottál volna el idáig...

15 évesen még nem ezen kéne járjon az agyad! Ha édesanyádnak van egy kicsi esze akkor még jó sokáig eltilt...vagy megpróbál elbeszélgetni a másik féllel.

A barátod hány éves?

2011. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!