Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szörnyen magányos...

Mit tegyek? Szörnyen magányos vagyok.

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy eddigi életemben egy olyan embert nem találtam, akire számíthatnék. Van pár "barátnőm", akikkel elmegyek ide-oda, de azt veszem észre, hogy az embereket nem igazán érdekli, hogy a másikkal mi van, csak az aktuális pletykákról, fiúkról, öltözködésről szeretnek beszélni. Persze, engem is érdekelnek ezek a témák, de sokkal lelkisebb vagyok, mint az átlag. Biztos, bennem van a hiba, hogy nem nagyon találok magamnak barátokat, mert elég nehezen nyílok meg és nincs túl sok önbizalmam. Pedig sok elvárásom nincs, csak szeretném, ha valakit tényleg érdekelne, hogy mi van velem, lehetne rá számítani, ha baj van. Pasim lehetne, sok embernek tetszem, de tudat alatt ellököm magamtól a fiúkat, mert félek, hogy úgyis rájönnek, milyen magányos vagyok, és ezt nagyon szégyellem.
2011. okt. 31. 20:26
 1/6 anonim válasza:
50%
Vegyél kutyát :D
2011. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel a problémával.Senki nem kíváncsi mi van veled,csak kihasználnak ott ahol tudnak.Nagyon sok felszínes ember van sajnos.Tapasztalat.
2011. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez sajnos így van, de én annyira selejtnek érzem magam, hogy nem tudok olyan lenni, mint az emberek többsége.
2011. okt. 31. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, van egy jó, és egy rossz hírem. Ez mindenkivel így van, de van, (a többség) aki még erre nem jött rá.

(ez a jó és rossz hír egyben) nagyon fekete? De igaz.


Ne törődj semmivel, próbálj jobb kedvű lenni.

2011. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na pletykásokkal barátkozz. Ha mélyebb barátságokra van igényed, nézz körül, meg fogod találni a hasonlóakat. Miért félsz ettől? Valahogy ezekkel a pletyilányokkal is összekerültél, úgyhogy valahogy a lelkibbekkel is össze fogsz.


Én is zárkózott vagyok különben, de az évek során azért alakulnak a kapcsolatok, mindig van, akivel összeakadunk.


35/N


Hány éves vagy?

2011. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

engem nem zavar ha magányos vagy.(emiatt senkit nem nézek le)

egy elérhetöséget(msn) adnál?

2011. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!