Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy gyerekes...

Összejönnétek egy gyerekes apukával?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van egy 31 éves férfi, akinek egy gyönyörű 5 éves lánya van. Nagyon kedvelem a férfit, viszont félek, hogy a volt neje közbeszól majd, meg a gyereket is ellenem hangolja, stb...

Ti mit tennétek a helyemben? Nem miattam mentek szét, már 1 éve elváltak.

22/N


2011. okt. 31. 20:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mivel én 20 éves vagyok, elég fiatal - bár te is - én nem akarnék jelentős kötöttségeket, nagy felelősséget.

Márpedig egy kisgyerekes apuka kétféle lehet. Aki sz.arik a gyerekre, meg aki nem. Aki sz.arik rá, azzal valszeg sok zűr nem lenne, tudnánk bármikor bármit csinálni. Csak az erkölcsi értékrendem sértené, hogy semmibe veszi a gyermekét, mivel annó engem is semmibe vett az apám. Ha szereti a gyereket és foglalkozik vele, akkor megváltoznának a közös programok, minden... Nem lehetne délután 3-kor spontán szexelni a konyhában, mert a kislány ott van, stb stb... És pont öt éves gyerekkel voltam bébicsősz, és azóta masszívan nem akarok gyereket... :D

Szóval szerintem macerás lenne mindenképp. Talán ilyen kavarásféleségnek bevállalnám, de komolyan nem valószínű.

20L

2011. nov. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
én nem tudnék együtt élni olyan pasival akinek van gyereke,valószínű nem ugy szeretném mint a sajátomat:)nekem van egy 4éves kislányom a páromtól akivel 11éve együtt vagyok és 29vagyok most szóval én mindenképpen fiatal voltam mikor összejöttünk és tudtam neki szeretnék gyereket szülni és ő az igazi:).ha véletlenül szétmennénk én sem kívánnám el egy másik pasitól hogy velem legyen még ha ő szeretné is ezt mert tudom nincs olyan ember aki a másik ember gyerekét teljes szívből szeretni tudná:).jah és még valami azért sem szeretnék ilyen kapcsolatba belemenni nekem ne vágja majd a fejemhez a kislány évek vagy hónapok múlva hogy ezt te nem tilthatod meg nekem mert nem vagy az anyám vegyünk egy egy egyszerű példát 10órakor este úgy kéne rászólni kapcsolja ki a mesét és ő ezt vágná a fejedhez nem vagy anyám nem parancsolhatsz nekem sajna hallottam ilyet barátnőmnél ilyen szitu volt és ott a pasi se szólt a kislányra ott mondjuk 6és fél volt a kislány de ennek nincs jelentősége szóval jól gondold meg mert még előtted az élet és a boldogság ne ragadj le ilyen pasi mellett:)
2011. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!