Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek az új...

Van itt olyan akinek az új párja nem akart gyereket, mert neki van már?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, a párom mereven elzárkózik egy közös gyerektől...neki van már kettő, de elvált... Köszi a válaszokat!
2011. nov. 1. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én édesapám nem akart gyermeket a mostohámtól. Igaza van, ő már idős(ebb) volt akkor is. A nő azóta nem bocsátotta ezt meg neki, mert ő szült volna még egyet. És valamiért engem utál, valszeg így vezeti le a feszkót, de bromi rosszul esik.
2011. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondold meg nagyon hogy egy elvált ember miatt akinek nem fűlik a foga még1 gyerekre azért mert van neki kettő eldobod e magadtól egy saját csemete lehetőségét.
2011. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind két oldal álláspontja elfogadható: méltányolható az, hogy neki már van és ezért nem akar már gyereket, és az is, hogy neked még nincs és ezért szeretnél. Ezt az álláspontot kellene úgy közös nevezőre hozni, hogy valamelyik fél elfogadja a másik álláspontját. Nem megoldás a férfi akarata ellenére teherbe esni, majd lesz valami alapon. Dobbal nem lehet verebet fogni és férfit sem gyerekkel megtartani.
2011. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez így jó, mert te sem akarsz, akkor nincs ezzel probléma.

Ha te viszont szeretnél, ő meg nem szeretne már soha több gyereket, akkor viszont jobb, ha olyan pár után néztek, akivel ebben a fontos dologban egy hullámhosszon vagytok, mert tapasztalatból mondom különben nem lesz jó vége a kapcsolatotoknak és bánni fogjátok az "elvesztegetett" időt. 29N

2011. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos én is elváltam, de nekem még nincs...Nagyon félek, hogy ez be fogja árnyékolni a kapcsolatunkat...szenvedek nagyon...

Nem nagyon tudom megbeszélni vele, kitér előle...

2011. nov. 1. 13:19
 6/9 A kérdező kommentje:
És köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. nov. 1. 13:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, én nem akarok még egyet, mert nekem már van egy 18 éves lányom, 42 évesen nem tudnám újrakezdeni és a lányom sem örülne neki. Szerencsére a párom ezt megértette már az elején, olyannal nem jönnék össze, aki akar közös gyereket, miközben én nem.
2011. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én akartam gyermeket, ő nem. Neki már volt kettő az előző házasságából. Szerettük egymást, és néha úgy tűnt, bele is ment volna a közös gyerek projektbe, de láttam rajta, hogy nem szívből akarja, és csak teher lett volna neki. És lehet életem végéig hallgathattam volna, hogy minden miattam van.

Azóta már szétváltunk. Én azt mondom, hogy csak abban az esetben szabad közös gyereket vállalni, ha mindkét fél tiszta szívből akarja. Egy gyerek nem játék. És azt mondom Neked, ha Te szeretnél gyereket (úgy, ahogy én), keress egy olyan társat, aki szintén ugyanezt akarja. Remélem nekem is sikerül végre megtalálnom.

2011. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindannyian annyira kedvesen és őszintén írtatok... Köszönöm!
2011. nov. 2. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!