Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmennél csak egy színházi...

Elmennél csak egy színházi előadás miatt külföldre?

Figyelt kérdés
Halottam, hogy nemsokára Londonban játszik Kevin Spacey. Nagyon szeretném megnézni egyszer színpadon, de őrültség lenne csak emiatt elmenni Londonba? Ti csináltatok már ilyesmit?
2011. ápr. 5. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem hülyeség, ha anyagilag nem megterhelő rátok nézve, akkor gondolkodás nélkül megtenném. ezek a legjobb pillanatok az életben :)
2011. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fapadossal kint vagy a jegy áráért
2011. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám, hogy semmiség, de talán nem túlzottan megterhelő. Kicsit még gyűjtök rá. Az tényleg durva, hogy a jegy ára kb. annyi, mint a fapados. De még így is félek, hogy kicsit túlzás ez, nem tudom felmérni, hogy mennyire lesz jó pillanat. :) Köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. ápr. 5. 17:34
 4/6 TWIO ***** válasza:
Tekints rá úgy: látod Londont, megismersz egy sokszínű, csodás új világot, repülsz repülővel, és még eljutsz Spacey-t is megnézni :).
2011. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha egy álmod válik valóra, mindegy mennyibe kerül, csak éljétek túl anyagilag. Ha más lenne az álmod, azért is megtennél ennyit.
2011. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megtehetném simán mennék, imádom Kevin Spacey-t.
2011. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!