Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesómnak nem lehet babája,...

Tesómnak nem lehet babája, nekem szerencsére igen! Ő idősebb nálam! Féltékenykedik, irigykedik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 16:55
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
92%
megérthetnéd igazán.. rossz neki, hogy nem lehet gyereke, legyél vele együtt érző. amúgy annyi embernek aztmondják nem lehet gyereke és mégis teherbe esik, próbálkozzanak hátha. hacsaknem kipakolták.
2010. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
16%

Elég buta a tesód.

Én kerülném vele a témát a helyedben, ha nagyon piszkál, akkor meg megmondanám neki a tutit.

Elég infantilis gondolkodás az ilyen...

2010. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
92%
szegény:(
2010. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Nem én tehetek róla, hogy nem lehet!

A családban mindenki örülne neki!

2010. dec. 16. 17:08
 5/46 anonim ***** válasza:
93%
beszélgess vele sokat, légy nagyon megértő vele! De szerintem ne mutass sajnálatot, mert az lekezelő lehet
2010. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
30%

Nem hülyeség, amit az egyik válaszoló írt, hogy szülj neki! Persze jól át kell gondolni, meg kérdés, hogy lelkiekben te ezt mennyire viselnéd el, de nem egészen olyan ez, mint a béranyaság, hiszen - a testvéredről lévén szó - akármikor láthatod a gyereket. Persze úgy lenne a legjobb, ha az ő petéjéből lenne, és mesterséges beültetés.

Szerintem ha ezt megteszed érte, a büdös életben soha nem lesz irigy rád semmiért, hálás lesz a végtelenségig. :)

2010. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
NEM ÉRTEK EGYET! NAGYON NEM!
2010. dec. 16. 17:38
 8/46 anonim ***** válasza:
85%
Hogy lehet-e babád az akkor derül ki,ha már a kezedben tartod.Egy nőnek,aki valóban anya akar lenni ennél fájdalmasabb dolog nincs,mitha nem szülhet.Ezt fel kell dolgozni,ezután jön a beletörődés és az örökbefogadás gondolata (ez sem mindenkinél). Ő még nem tudta elfogadni ezt a tényt,lehet,hogy nem ártana még próbálkoznia,soha nem lehet tudni,hátha sikerül.Amíg van méhe és petefészkei,bármi megtörténhet.Rólad pedig csak annyit,hogy nem lennék a tesód.
2010. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
21%
javasold neki, h fogadjon örökbe babát... ha rosszul reagál, akk pedig ezek után ne hozd fel a témát. Ha ő hozná fel tégy úgy, mintha meg se hallottad volna...majd csak megunja, h emiatt piszkáljon.
2010. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
85%
Jól van na! Nem kell kiabálni! Miben nem értesz egyet, és miért?
2010. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!