Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem meg anyukámmal...

Hogy beszéljem meg anyukámmal ezt a dolgot? Vagy egyáltalán mondjak-e neki valamit! Nem rég let vége egy komoly kapcsolatomnak, de most van egy új a 2 kapcsolat teljesen más!

Figyelt kérdés

Szóval a baj hogy a régi kapcsolatomban elég ritkán 2-3 havonta mentünk el valamerre elég otthon ülös volta kapcsi!Most viszont az új kapcsolatomban a barátom minden héten pénteken és szombaton is elmegy bulizni meg haverokkal szórakozni stb meg még azonkivűl hétköznap is esténként elmenek a haverjaival sétálgatni, kocsikázni!És hívnak engem is!!Anya viszont nagyon em szereti a csavargást, hiába kisérnek haza!Mit tehetnék!

18éves lány vagyok!


2010. máj. 2. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz hogy már 18 vagy,de én is félteném a lányomat az éjszakától.
2010. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem csak hozzá kell még szoknia a dologhoz és jobban meg kell bíznia a pasidban hogy tényleg érezze hogy biztonságban vagy. Igaz hogy 18 vagy de tényleg lehet az is benne hogy félt az éjszakától ez mindenkinél más. légy türelemmel és meglátod meg lessz az eredménye:9 adj neki időt hogy bízzon a pasidban és persze benned is(ezt úgy értem ha lázadsz ellene akkor csak rosszabb lessz a hejzet de ha időre hazaérsz ahogy megbeszéltetéek akkor szerintem javúlni fog) Fel a fejjel:)
2010. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!