Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem azt kaptam szülinapomra...

Ifj Szirbek Tamás kérdése:

Ha nem azt kaptam szülinapomra amit szerettem volna akkor mit kéne csinálnom? Szüleimnek félek elmondani mert lehet hogy rosszul fog esni nekik.

Figyelt kérdés
Egy kosárlabdát kaptam de, én egy telefont szerettem volna (Samsung Monte)
2011. jún. 22. 11:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
XD
2011. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Örülj annak amit kaptál ... viszont célozz arra, hogy szeretnél egy telefont , hátha idővel megkapod
2011. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, örülj annak amit kaptál, főleg ha nem tehetik meg anyagilag, hogy megvegyék neked a telefont.
2011. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez komolyan kérdés, akkor válaszolok: semmit. Ez van. Szokj hozzá, az életben nem mindig azt kapod, amit akartál.

Ha elég idős vagy, menj el nyári melóra és vedd meg magadnak. Bár, én nem ajánlom, nekem a céges Monte (meg másik kolléganőmnek is), és alap problémák vannak vele.

2011. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Megköszönöd, befogod. Ennyi.
2011. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el a szüleidnek, örülj annak, amit kaptál, ne bántsd meg őket. A telefont kérd másra, vagy mondd el nekik, azt is szeretnél, házimunkák fejében ki tudnának-e segíteni.
2011. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
állj eléjük és mondd : " anya, apa én kaptam egy hasznos kosárlabdát amivel mozoghatnék, edzhetnék és egészségesebb lehetnék amiért nagyon hálás lennék ha csak nem egy telefonra vágytam volna. Anya,Apa nekem egy Samsung Monte KELLL erre vágytam, azt hittem tudjátok hogy menőzni akarok a haverok előtt, ma már nem divat a testmozgás.. csak leizzadnék és nem lenne vérrög a lábamban..:( Anya, Apa hát nem szerettek ?"
2011. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Köszönd meg a labdát, az se rossz, ha nyáron ki tudsz menni kosarazni. A telefonról meg beszélj velük kicsit később, de ne azt mondd, hogy szülinapodra akartad, hanem csak úgy általában, hogy szükséged lenne egy új telefonra, és ilyet szeretnél.
2011. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmit megköszönödés örülsz a labdának.

és gyűjtesz a telefonra.

2011. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem rosszul fog esni nekik, ha elmondod.
2011. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!