Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek nagymamámmal?

Miről beszélgessek nagymamámmal?

Figyelt kérdés
1 éve nem láttam és csinálja a kaját én meg bambulok az asztalnál, meg nézem a lart pour lartot. Megkérdeztem h segíthetek e neki ő nem tartott igényt rá. 16L
2011. nov. 3. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
sex
2011. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a régi szép időkről :)
2011. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát az jó lenne csak nem tudom hogy vezessek bármit is, hogy ne tűnjön erőltettnek. De azokról beszéltünk tegnap.
2011. nov. 3. 10:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen napod volt?

Mit szoktál csinálni általában?

A szomszéd Mariska nénivel jóban vagytok, vagy inkább a másik utcában élő hölggyel barátkozol?

Te választottad a fal színét?


Illetve megkérheted - kicsit szőkének tettetve magad - hogy tanítson meg valamire, mert olyan bénának érzed magad. Akár egy ételt megfőzni, akár bármi másra, amiről tudod, hogy ért hozzá.

A közös tevékenység, illetve ha olyanról beszéltetik a másikat, ami őt érdekli, nagyon nyitja az embereket!


Ha pl látod, hogy szokott és szeret kötni, kérd meg, hogy tanítson meg az alapokra. Biztos lehetsz benne, hogy csillogó szemmel fogja mutogatni, magyarázni és utána sokáig fog arra emlékezni, hogy milyen jót beszélgettetek (akkor is, ha te meg sem szólaltál!!!)

2011. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te választottad a fal színét?


Lol.. De szar kérdés..Ezzel max fogyatékosnak nézni és nem érdeklődőnek..

2011. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, aztán megeredt a nyelve, politikáról, tanulásról, a mai 'kultúráról', fiatalokról.
2011. nov. 3. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!