Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhetnek olyan emberek...

Létezhetnek olyan emberek akiket egyszerűen képtelenség szeretni? 20/L

Figyelt kérdés

Apám meg anyám mindig elég gonoszul bántak velem, sose szerettek.

Később az általános iskolában is rámszálltak piszkáltak bántottak, pedig csinos voltam, kedves voltam mindenkivel.

Úgy néz ki ,hogy a barátom se szeret engem: ez is az én kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Csak egy barátnőm van.

Meg a mostani bejárónő nénire "nagymamaként" tekintek.


Lehet ,hogy arra születtem ,hogy egy gazdag férfinak legyek a házikedvence?

Mert a barátom mindent megvesz nekem, és sokat költ rám.

Csak szexelni szoktunk, de olyan nem szokott lenni ,hogy csak úgy összebújunk.

Meg a haverjai előtt szokott dicsekedni velem.


2011. nov. 3. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy a szüleid tehetnek róla, de neked nincs önbecsülésed és nem szereted magad eléggé. A szüleid nem szerettek, tehát azt nevelték beléd, hogy nem vagy szerethető. Próbálsz mindenkinek megfelelni. Az volna jó, ha első lépésként el tudnád hagyni ezt a férfit, mert csak eszköz vagy számára, vagy mint írtad házi kedvenc. Állj a sarkadra, bizonyíts elsősorban magadnak, hogy nem vagy rászorulva senkire, dolgozz, tanulj, olyan dolgokat csinálj, ahol fontos a teljesítmény, aztán meglátod, egyszer csak olyan emberek fognak körül venni, akik értékelnek.
2011. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 LadyLee ***** válasza:
62%

Ez csak kifogáskeresés. A sorsod a te kezedben van. Ha zavar a helyzeted: változtass!


Az "én csak egy szegény gazdag kislány vagyok, akinek mindenki kinyalja a fenekét, de senki sem szeret igazán brühühü" című nyafogás eléggé szánalmas.

2011. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Léteznek, de szerintem te nem tartozol közéjük.
2011. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha te ezt igy elhiszed, akkor egy hazikedvenckent fogod leelni az eletedet. Mar nem laksz a szuleiddel, tehat gyermekkorban ami tortent elfogadod,s ugy ahogyan elkoltoztel, ugy mar a regi es megtortent esemenyt is magad mogott kell hagynod, s megteremted a sajat eletedet.

A hazikedvenceknek nem sok boldogsaguk van, mivel az emberek erzelmei valtozak, igy soha nem tudod, hogy mikor cserelnek le pl.

Felnott vagy, es felkell nonod, fogadd el onmagad, legyen onbizalmad. Ismerd meg onmagad, es ertekeld a belso es kulso ertekeidet, ne a kornyezetedtol varj, neked kell elobb elfogadni es szeretni onmagadat! Amikor ez megtortent, akkor pedig fogadd el az embertarsaidat, ne legy kritikus, fogadd el oket olyannak, amilyenek. Amikor szerelmi kapcsolatban vagy adj szeretetet, es gondoskodast, es csak onmagad erzelmere figyelj, adj szeretetet tiszta szivedbol, s figyeld meg, hogyan reagal a tarsad! Teremsd meg onmagadban a fenyt!

2011. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
figyelj, HAGYD OTT A P***BA az olyan palit, aki képes részegen megerőszakolni! Sitten kéne ülnie az ilyen k*csögnek, ahol a f*sz másik végére kerül. Nagyon alacsony az önértékelésed, biztos az érzéketlen szüleid miatt. Lépj le, annyi pénzed biztos van, hogy egy albérletet kivegyél valahol, aztán járj terápiára, próbáld megtalálni az életed célját. Menni fog!
2011. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam azon ,hogy elköltözök albérletbe csak félek belevágni.

Félek ,hogy a barátom utánam jön.

2011. nov. 3. 16:25
 7/16 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy legalább a méltóságom maradjon meg, és legyek kihasználhatatlan is.
2011. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 LadyLee ***** válasza:

Félni mindig van mitől.


Hagyj fel a kifogásgyártással és ha szarul érzed magad, hát tegyél lépéseket ellene. Baromi ijesztő oké, de nem ijesztőbb az az alternatíva, amit kérdésedben felvázoltál?

2011. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha péntek este lelépek mikor elmegy a haverjaival szórakozni, szerintetek mennyi az esély rá ,hogy megtalál?
2011. nov. 3. 17:38
 10/16 anonim ***** válasza:
Lépj le, és miután biztonságban vagy, szakíts vele telefonon. Legyél erős és határozott! Van pénzed, ha ez már meg van más nem is kell!
2011. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!