Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhetnek olyan emberek...

Létezhetnek olyan emberek akiket egyszerűen képtelenség szeretni? 20/L

Figyelt kérdés

Apám meg anyám mindig elég gonoszul bántak velem, sose szerettek.

Később az általános iskolában is rámszálltak piszkáltak bántottak, pedig csinos voltam, kedves voltam mindenkivel.

Úgy néz ki ,hogy a barátom se szeret engem: ez is az én kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Csak egy barátnőm van.

Meg a mostani bejárónő nénire "nagymamaként" tekintek.


Lehet ,hogy arra születtem ,hogy egy gazdag férfinak legyek a házikedvence?

Mert a barátom mindent megvesz nekem, és sokat költ rám.

Csak szexelni szoktunk, de olyan nem szokott lenni ,hogy csak úgy összebújunk.

Meg a haverjai előtt szokott dicsekedni velem.


2011. nov. 3. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedvesem legyen onbizalmad, es legy eros! Nem vagy a felesege, az elettarsa. VAn egy Police, aki megved, a baratod pedig ezzel tisztaban van, tehat nincs joga korlatozni teged.
2011. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Lehet ,hogy arra születtem ,hogy egy gazdag férfinak legyek a házikedvence?"


- Francokat, csak hárítod a felelősséged mintha ezt a sors keze intézné helyetted. Ember, ez nem brazil szappanopera ahol a becsületes szegénylányt sanyargatja a gonosz gazdag fiú hanem a valóság ahol önként játszod a mártírt. Még bizonygatod is magad előtt, hogy jó ez neked, mert sokat költenek rád. Ha ez fontosabb mint hogy szeressenek, akkor ne csodálkozz a következményeken.


"Csak szexelni szoktunk, de olyan nem szokott lenni ,hogy csak úgy összebújunk.

Meg a haverjai előtt szokott dicsekedni velem."


Lefordítom:

A kanod úgy tekint rád mint valami trófeára.


Tehát:

LÉÉÉÉÉPJ LE!

Titeket csak a pénz tart össze, ez nem párkapcsolat.

2011. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Holnap este lelépek, amíg a haverjaival szórakozik.

Csak most is úgy izgulok és félek. :(

2011. nov. 3. 20:16
 14/16 LadyLee ***** válasza:
No de állj meg - miért kell stikában lelépned? Az nem működne, hogy összecsomagolsz, majd odaállsz elé, hogy "Szevasz, bocs, most megyek."?
2011. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Az nem működne mert nem engedne el.
2011. nov. 3. 21:08
 16/16 anonim ***** válasza:

Én nem telefonálgatnék. Az csak rontana a helyzeten. Fognék egy A4-es papírt, jó szofisztikáltan ráírnám, hogy benyelheted a kékerest", esetleg az első három okot, valamint azt, hogy ne keressen. Az összes olyan dolgot ( vagy majdnem mindet), ami az ő pénzéből lett véve (és semmi lelkizés, meg részrehajlás --mindet!!), kiraknám a papír mellé, a kettétört SIMkártyával együtt.


Én így lépnék le. ...és attól meg ne félj, hogy nem lesz helyed. Kemény lesz, de mindig van hová menni. Ha más helyre nem, akkor egy olcsó hotelbe mindenképp.


Az járjon a fejedben, hogy ettől az embertől semmi olyat nem kaphatsz, amire valóban vágysz... merthát az "ajándékokat", amelyekkel megvesztegetett, nyilván te fogadtad el. A későbbiekben nyilván --tanulva ebből az esetből-- az ilyen kezelést felismered, és elkerülöd. Sőt, megyek messzebb: lehet, hogy olyan párod lesz, aki nem engedheti meg magának, hogy gyakran ajándékokat vegyen..., de akkor ez már valószínűleg nem is fog érdekelni.


CSAK_AZ_ELSŐ_LÉPÉST_TEDD MEG_MOST!,


és ne várj péntekig. Mi a fenét gondolsz?... azt hiszed, hogyha egyszer megtörtént az, ami történt ( előző kérdés), akkor nem fog újra és újra, egyre gyakrabban megtörténni? Azt, hogy péntekig megváltozik? Azt, hogy a péntek egy bűvös nap, és ő megállja majd, hogy mikor MINDENKI ISZIK, és NŐZIK, majd ő pont nem fog?


És ő vajon mit gondolhat, ebbe is belegondoltál már?... mert énszerintem úgy van vele, hogy úgy sem fogsz lelépni.

2011. nov. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!