Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fizikai képtelenség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fizikai képtelenség a mai magyar átlagos lányok igényeinek megfelelni?

Figyelt kérdés

Ha nem vagy 185 centi minimum -kizáró ok

Ha nem vagy izmos -kizáró ok

Ha nincs diplomád az is

Legyen jóképű is a pasi, ez elvileg szubjektív, de minden nőnek ugyan az a jóképű, aki nem született jóképűnek az is kizáró ok.

Legyen kocsija, bár ez annyira nem fontos, és legyen gazdag, ezek csak +ok, ha meg van a külső akkor csak +jó pont.

Legyen idősebb is a lánynál, lehetőleg 10-15 évvel, az a menő.

És harcoljon, küzdjön a nőért - ezt nem sikerült megfejtenem mit jelenthet, ellenben a nőnek semmit nem kell csinálni.

Kutatásokat végeztem, és megbizonyosodtam róla, hogy aki nem teljesíti a fenti feltételeket azt mindenki elutasítja, és itt a célcsoport nem a szép lányok, hanem az átlagosak, továbbá ha odamész hozzá akkor nyomulós hülyegyerek vagy, ha nem mész oda akkor gyáva puha*öcs, megállapítottam, hogy fizikai képtelenség megfelelni a nőknek!

Olyan nagy elvárásaik vannak.Így a férfiak 5%-a aki jónak született minden nőt megkap, a többieknek meg csak a prostik jutnak mert őket mindenki elutasítja.

Mit gondoltok jól látom a mai helyzetet?


2011. szept. 24. 16:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez túlzás. Jól látod a trendeket, inkább az arányokkal van gond.
2011. szept. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
76%

170 centi vagyok...

egyáltalán nem vagyok izmos...

nincs se kocsim se házam se pénzem...

egy évvel fiatalabb vagyok a barátnőmnél...


és egyáltalán nem ronda a barátnőm...sőt szerintem igenis gyönyörű...te vagy a balf@sz...már bocs

2011. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
42%
Jól látod a helyzetet, ez tényleg az átlag elvárása.Viszont rossz helyen keresgélsz. Keress egy lányt aki a szívével lát.20/l
2011. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Én meg 180 centi vagyok, izmos, gazdag, van kocsim, egyetemre járok, művelt vagyok, állítólag jóképű, még is mindenki elutasít!Akkor mi a magyarázat erre?!

Több millió forintot elszórtam már, hogy megfeleljek a nőknek de semmi, észre sem vesznek, vegyek ferrarit?Arra nincs pénzem:/ az van vagy 50 millió, nekem meg "csak" egy 3 milliós autóm van, az miért nem elég a lányoknak?Nem akarom elhinni.

2011. szept. 24. 16:47
 5/34 A kérdező kommentje:

16:47

És hol keressem?Nem találom sehol?

Bár csak nőnek születtem volna! nekik sokkal könnyebb, nekik nem kell villantaniuk jó kocsival, nem kell tanulniuk hogy a pasik felfigyeljenek rájuk, nem kell semmit tenniük, nem kell küzdeniük, csak leülni a seggükre és várni.De meglátjátok, én ha beledöglök is megváltoztatom ezt a helyzetet és igen is itt egy férfi is fog találni társat magának! egyenjogúság lesz, nem lesz a nőké minden hatalom és előny!

2011. szept. 24. 16:50
 6/34 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz, vannak azért másféle lányok is. Bár én is találkoztam már olyannal akinek (még ha nem is mondta ki) a diploma hiánya igencsak derogált. Viszont nem egy olyan embert ismerek aki se nem jóképű, se nem magas és gazdag, mégis van barátnője.
2011. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem pénzzel,meg külsőségekkel tudsz meghódítani egy értelmesebb nőt,hanem a személyiségeddel...az én pasim sem gazdag,vagy egy kigyúrt állat,viszont elbűvölő személyisége van és mindig számíthatok rá...nekem ez fontos igazán...egyébként nálunk én kezdeményeztem,a küzdés dolog meg hülyeség(mármint ha azt érted alatta,hogy elutasít valaki,de közben elvárja hogy próbálkozz),én sosem csináltam ilyet,nem tudom mi visz rá valakit erre...

ja és én egy átlagos magyar lánynak tartom magam

2011. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%

Simán hülye vagy. Már bocs. Kellene a fenének olyan pasi, aki képtelen bánni a pénzzel.

Milliókat szórtál el,hogy megfelelj a nőknek.

Na tudod mikor mennék közös kasszára egy ilyen pasival.


Sajnálom,ha megbántottalak, de ez az őszinte igazság. Nem azért tanulok és dolgozok, hogy legyen egy olyan párom, aki képtelen rendesen kezelni a pénzt.

2011. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg vmi dedós kiskamasz vagy:) Megmondjam hogy mi a te bajod? Nem a te szinteden keresel párt, hanem nálad jobb csajoknál próbálkozol, azoknak persze nem kellesz, mert nálad jobb pasit is megkapnak.
2011. szept. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
79%

Ja és ez az egyenjogúságos duma :D Higgadj már le b+.

Én főleg fiúkkal barátkozom és érdekes módon mindegyiknek van barátnője, pedig se nem helyesek, se nem gazdagok, és még 160 cm-es is van közöttük.

Nem ezzel van nálad a gond,hanem a viselkedéseddel.

2011. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!