Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezt mondaná neked, mit...

Ha ezt mondaná neked, mit gondolnál?

Figyelt kérdés

Minap megkérdeztem az anyósom, hogy mi a vélemény rólam? Nem sok ideje ismerjük egymást.

Azt mondta, hogy én egy olyan ember vagyok aki mindenkiben próbál jó benyomást kelteni.

Elég negatívan vettem. Szerintetek ez pozitív vélemény vagy negatív?


Nem tudom, hogy ezek után, hogy álljak hozzá.


Köszönöm a válaszokat.


24Nő


2011. nov. 3. 16:40
1 2
 1/13 Virág6 ***** válasza:
89%
Mármint hogy te vagy olyan ember?Mert az pozitív vélemény volt számára.
2011. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Diplomatikusan nyalizósnak hívott, de legalább őszinte volt. Én mindig csak akkor teszek fel kérdést, ha valóban tudni akarom a választ, van amit jobb nem firtatni.
2011. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Mi ebben a negativ? Ha jobban belegondolsz, ez nem is annyira rossz. Aki probal jo benyomast kelteni, az tulajdonkeppen mindenkihez kedves, igyekszik nem megserteni masokat, es ez tulajdonkeppen nem nevezheto ketszinusegnek, mert ez amolyan adok- kapok alapon mukodik: kedves vagyok veled, hogy te is az legyel velem. Nyugi, nincs ebben semmi rossz ;)
2011. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen. Tehát ezt mondta, hogy "Te egy olyan ember vagy aki elsőre próbál mindenkinél jó benyomást kelteni."


Mást nem is mondott.

2011. nov. 3. 16:46
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy fogtam fel, hogy ez amolyan nyalizós.
2011. nov. 3. 16:47
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Tipikus anyós vélemény, aki az ellenséget látja minden nőszemélyben, aki a pici fai mellett legyeskedik...

Nem kifejezetten negatív vélemény, de az én szememben az. Engem is hasonlóval fogadott annak idején az anyósom. Ki is túrt a fia mellől...

Ne hagyd magad!


24/n

2011. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Virág6 ***** válasza:
67%
Lehet hogy nyalizós,pont ezért szeret téged.
2011. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Alig ismeritek egymást,de már ellenséges akarsz lenni vele?

A véleménye lehet az is,hogy nem talál egészen őszintének. Lehet,hogy igaza is van? Sokan azokkal,akiket nem ismernek elég jól,nem viselkednek természetesen,hanem igyekeznek jó benyomást kelteni a másik emberben.

Ez nem negatív vélemény,és emiatt nem kell anyós ellenesnek lenned. Viselkedj természetesen,ahogy másokkal is szoktál.

2011. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Természetesen nem szeretnék az ellensége lenni. Viszont annak amit mondott semmi valóság alapja nincs. Nem szeretném, ha így ismerne meg, majd nagyon nehezen mossam le magamról ezt a címkét.
2011. nov. 3. 17:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem már eleve ilyet kérdezni nem jó pont nála/náluk.
2011. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!