Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolnál, ha egy haverod...

Mit gondolnál, ha egy haverod azt mondaná, azért nem keres barátnőt magának mert "azt be kell idomítani"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Teljesen kiakadtam mikor ezt írta nekem az ismerősöm. Én is lány vagyok,és nagyon megsértett,hogy úgy kezeli a lányokat mint valami kutyát amit megveszel,etetsz,majd megneveled hogy csettintésre ugorjon. Amúgy a haverom 16 éves.
2009. okt. 20. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd eltelik pár év, és rettentően másképp fog gondolkozni! Még azt sem tudja, milyen az, ha valaki párkapcsolatban él, de bőszen hangoztatja az idióta véleményét, amit szerintem mástól tanult el. Egyébként szerintem túl gyáva ahhoz, hogy csajozzon, és ilyen hülye szöveggel próbál meg "nagyfiúnak" látszani! :D Szerintem várd ki nyugodtan a végét, és ha egyszer lesz barátnője, az úgy fogja ugráltatni, mint egy pincsit! :D
2009. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,ez is igaz,gyáva. De ahhoz képest hogy szóba sem állnak vele a lányok,elég válogatós. Szerencse hogy már az ismerkedésünk elején megmondtam neki hogy nem akarok járni vele,most szívhatnék mint a torkosborz (előző csajával azért szakított mert nem volt vele jó a szex...)
2009. okt. 20. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Tény.
2009. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem gondolta komolyan, vagy komolyan gondolta, és ki kell röhögni. Mi is szoktunk ilyen hülyeségeket mondani, leb*zizzuk egymást stb., de tudjuk, mikor gondoljuk komolyan és mikor nem.
2009. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ismerem a fajtáját - iszonyat beképzelt, bár nincs nagyon mire, és hímsovi nézeteket hangoztat, de ha egy nő egyszer véletlenül mégis szóbaáll vele, annak a rabszolgája lesz. Ugye ilyenről van szó? Van ám ilyen idősebb kiadásban is. A frusztrációtól lesznek nőgyűlölők - mert nem valami szépek, ők viszont csak bombanővel érik be, így jó hogy kudarc ér őket, és van mire fogni a hímsovinizmusukat... Én próbáltam rászólni, beszélni a fejével, hogy nem így kéne beszélni a nőkről, meg ettől csak ellenszenvesebb lesz, szar ez a hozzállás de csak szerény eredményeket értem el... Most már ráhagyom, de le is építettem a barátságot, mert nem fogok ilyen szövegeket hallgatni.
2009. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki így jó. Biztosan nem készült fel arra, hogy alkalmazkodjon valakihez.
2009. okt. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan teste és külseje van akkor megteheti és akkor is imádni fogják a lányok. persze én a szerencsétlen béna akármit csinálhatnék bármilyen kedves lehetnék és vagyok velem akkor se állnak szóba. Látod te se velem beszélsz hanem azzal a gyerekkel. Mert én rendes vagyok ő meg szemét és a lányok mindig a szemeteket választják a rendeseket meg le se sz@rják. Aztán meg jönnek itt a kérdések hogy a férjem egy vadállat. Hát
2009. okt. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

ma 02:53


Erről van szó! A lányoknak erre van igényük. Megkapják.

2009. okt. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
A nőknek tényleg mindig a rosszfiúk kellenek..egy ideig én is így éltem az életem, mindig a mocskos szemétládákra buktam. de aztán megjött az eszem, felnőttem, és rájöttem, hogy nem, mégsem mókás, hogy leszarnak meg átbasznak. Olyat akartam, aki aranyos és rendes és vicces és szexi, de nem egy görény mint az eddigiek. Most a világ legjobb fiúja az enyém! a legjobb a világon! tisztel engem és én is őt nagyon! Szeretem! A jó külső, a pénz, meg a vadkan-style önmagában még kevés. Ha tiszteli a nőket, az irtó szexi! mmmmmm
2009. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!